Мікробіоцидний розчин Alpina – універсальна грунтовка

Рекомендований мікробіоцидний розчин Alpina є ефективним засобом лікування та профілактики ураження стінок грибком. Однак зараз його більше прийнято відносити до категорії універсального ґрунту з біоцидними властивостями, що створює сприятливий мікроклімат незалежно від того, чи було ураження стін та стель цвіллю. Вони можуть бути присутніми в незначних кількостях.

Профілактика ураження цвіллю у поєднанні з універсальними адгезійними складами

Підхід у профілактиці ураження стін приміщень різного типу інфекційними збудниками знаходиться в рамках концепції знезаражувальних фарб, які зараз у тренді бренду Caparol. Цей виробник, що також відноситься до німецького концерну DAW, пропонує і більш ефективний розчин для лікування грибка на стінах Caparol FungiGrund. Тобто за наявності виражених грибкових плям потрібно скористатися ефективнішим засобом, згодом для профілактики ураження і як універсальний грунт застосовується і мікробіоцидний розчин Alpina для покриття та профілактики ураження всіх стін. Такий підхід дозволяє повністю позбутися грибка та цвілі у квартирі.

Які фарби використовуються після мікробіоцидного розчину

Після мікробіоцидного розчину зазвичай використовуються ЛФМ, добре захищають поверхню від вологи на дисперсійній основі. Оптимальним варіантом є латексні фарби, представлені в асортименті Альпіна. Крім водовідштовхувальних властивостей ці фарби є еластичними, тобто протистоять розтріскуванню та пошкодженню поверхонь.
Одночасно проводиться профілактика проникнення грибків і цвілі в стіну, оскільки створюється мікроплівка, яка не порушує паропроникність поверхні. Тобто є помірний консервуючий ефект, що створює якісні мікрокліматичні умови в приміщенні.

Будьте послідовні у виборі ЛФМ

Незважаючи на те, що виробник не дає жорстких рекомендацій щодо використання ЛФМ ALPINA, все ж таки варто застосовувати фарби не тільки одного виробника, але й однієї серії. В даному випадку біоцидна ґрунтовка є універсальним складом для 100% покриття стін у житлових та офісних приміщеннях незалежно від наявності видимої цвілі.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.