Лазурі Caparol для якісної обробки деревини та іншого

Крім високоякісної лазурі Alpina для деревини, компанія DAW пропонує лазурі Caparol. Зазвичай цей вид ЛФМ використовується для тонування та захисту дерева, але запропоновані продукти для створення гарних лесувань на стінах та стелях. Лазур – це прозоре покриття зі спеціальною рецептурою, що дозволяє створювати відтінкові ефекти в декоративних чи захисних цілях.

Лазурі Caparol запропоновані в трьох асортиментних лінійках:

  • покриттів для деревини Capadur;
  • реставраційна серія Histolith для стін;
  • перлинна декоративна лазурь доступна в серії декоративної штукатурки Capadecor.

Ви можете вибрати відповідний продукт для своїх цілей.

Capadur – все необхідне для декорування та захисту деревини

У серії Capadur є кілька лазур для деревини. Є універсальні суміші та суміші, що дозволяють досягти особливих ефектів. Наприклад, Decorlasur вважається універсальною екологічно нейтральною сумішшю. Її використовують для покриття дерев’яних елементів, що експлуатуються зовні. Вона дозволяє зберегти природну текстуру дерева та захистити його від гниття. Для покращеного ефекту її застосовують разом із фунгіцидним засобом.

Лазур-гель із цієї серії зручна своїм універсальним складом і тим, що вона не розбризкується при нанесенні. Ця суміш має фунгіцидний вплив.

Запропонована і блакитна Capadur F7-LangzeitLasur, що характеризується високою атмосферною стійкістю. Її рекомендують для паркових лавок, поручнів у громадських місцях, а також для дерев’яних виробів на пристанях та плавучих будинків. У лінійці є і декоративна блакитна Capadur SilverStyle, з її допомогою надають металізований ефект дерев’яним виробам. З декоративних лазур є ще GrayStyle, що використовується часто в модному фарбуванні вагонки в сучасних інтер’єрах.

Продукт TwinProof спеціально зроблений для захисту меблів та виробів з дерева, що експлуатуються біля басейну та на пляжі. Він добре захищає деревину від УФ-випромінювання.

Лазурі для історичних інтер’єрів

Лазур серії Histolith використовується для створення або відновлення історичних зображень у схожій техніці. З її допомогою можна відновити фрески та розпис на стінах, використовуючи характерні для живопису того часу лісування. Цей продукт може використовуватися і для декоративного оздоблення стін у сучасному стилі.

Лазур ArteLasur Capadecor

Декоративна блакить ArteLasur Capadecor використовується в оформленні стін для створення цікавих візуальних ефектів. У нашому блозі є кілька статей на цю тему, які дозволять усім охочим створити авторські ексклюзивні інтер’єри з унікальною текстурою на стінах.

Якщо вам потрібна консультація щодо підбору ЛФМ для ваших завдань, сміливо звертайтеся до консультантів інтернет-магазину «Ізосєв». Ми розповімо багато цікавого про лакофарбові матеріали, їх види і як їх можна використовувати, домагаючись преміального ремонту приміщень доступними засобами.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.