Матеріали для дерева і металу – преміальні, універсальні та оздоблювальні

Представляємо вам колекцію сучасних покриттів для дерева і металу від магазину «Ізосев» в Дніпрі. Ключовою відмінністю є комплексний підхід і продуманий вибір кращих продуктів, які допоможуть в оформленні власної житлової площі або купуються професіоналами для виконання робіт на замовлення. Пропонуємо вам матеріали для дерева і металу в асортименті. Це лаки, лесування, лазурі і фарби, за допомогою яких можна забезпечити ефективний захист вразливого покриття, підкреслити красу фактури деревени або домогтися цікавих ефектів.

 

Найкращий асортимент матеріалів (лаків і лесування) для обробки дерева і металу в Дніпрі

В асортименті запропонований традиційний лак по дереву для внутрішніх робіт, а також продукція, яка використовується для обробки фасадних покриттів, декоративного захисту металу або зовнішніх і внутрішніх стін дерев’яних будинків. Застосування в будівельно-оздоблювальних роботах дозволяє домогтися унікальних ефектів. На віртуальних полицях нашого інтернет-магазину пропонуються декоративні склади для деревини брендів Caparol, Alpina, особлива увага приділяється способам колеровки і декоративного оздоблення.

При підборі асортименту робиться акцент не тільки на поширені продукти для обробки дерева всередині приміщень, а й на інші склади, які допоможуть виявити бездоганну фактуру, даровану нам природою. Ви можете також купити просочення й віск, а також матеріали для декоративного оздоблення металу.

Нами пропонується декоративний лак на водній основі для покриття деревини, металлу, штукатурки. Він можє бути застосовуваний для внутрішніх робіт, відмінно поєднується з нестандартною обробкою як декоративні блиски – гліттер, перламутр, порошки каменю і металу. Запропоновани і готові лакові склади, просочення та лесування брендів Caparol, Alpina, що відрізняються чудовою покривний здатністю і красою оздоблення.

У розділі представлено глянсовий лак, використовуваний для ультраглянцевих покриттів, а також популярні напівматові і матові склади. Ми ретельно підбираємо продукцію, що відрізняється хорошим поєднанням «ціна – якість», яка забезпечує майстрам очікуваний преміальний ефект.

У нас можна купити глянсовий лак на акриловій основі, алкідний лак, що відрізняється високою стійкістю. Пропонуємо суміші як алкідний акриловий лак і інші. В асортименті представлені спеціалізовані матеріали для дерева і металу: паркетний лак, напівматовий лак для дверей з масиву, молоткова фарба, фарба для покриття кованих виробів.

Типи лаків, просочень, лесування і лазурита для дерева і їх особливості

Лакова суміш являє собою смоли, розчинені в спирті, скипидарі або маслі. Сучасні склади грунтуються на цілій низці розчинників. Серед споживачів добре відомий лак на основі алкіду, водний лак. Торгові марки, що займаються виробництвом лакофарбових матеріалів, пропонують свої унікальні склади. Високо цінується яхтовий лак Альпіна, а також колекція покриттів для деревини Caparol.

З їх допомогою можна, як вирішити певні проблеми – наприклад, надати міцності поверхні або забезпечити профілактику від поразки цвіллю, так і створити унікальний декоративний ефект. Це стосується лаку для дерева, акрилатного лаку для фінішної обробки, поліуретанового лаку, що забезпечує захист поверхні від води.

Найчастіше у продажу можна зустріти масляні, водні та спиртові, насправді відомо кілька десятків видів основ. Наведемо деякі характеристики популярних видів:

  • акрилові лаки утворюють покриття стійкі до пошкоджень, еластичні і добре підкреслюють структуру дерева, це популярний лак для металу, бетону та декоративної штукатурки;
  • лак на основі алкіду відрізняється підвищеною міцністю, дуже популярний в екстер’єрної обробці для покриття дерева, каменю, металу;
  • двокомпонентний лак утворює на поверхні ультра міцне покриття, схоже на пластик. Особливо популярна епоксидна основа;
  • лак на поліуретановій основі допомагає отримати дзеркальну поверхню, випускається двокомпонентним складом.

Лазурі дозволяють отримати різні ефекти і стилізувати дерево під дорогоцінні сорти. Це ж досягається при використанні просочень на основі органічних і синтетичних масел, що додають також кольорових відтінків.

Будь-які ефекти і можливості

Лакофарбові матеріали добре поєднаються, на сторінках інтернет магазину «Ізосев» початківці і досвідчені майстри можуть познайомитися з технологіями, традиційними і новими складами. Якщо немає бажання купувати дорогу декоративну фарбу, можна придбати за невисокою ціною акрилову фарбу і до неї купити лак декоративний з ефектом. Якщо мова йде про декоративному оформленні статі, можна забарвити підлогу під дерево і купити поліуретановий лак. Можна отримати ексклюзивне покриття з невеликими вкладеннями.

Співпрацюючи з «Ізосев» досвідчені будівельники можуть вибирати будь-яку техніку нанесення ЛФМ, використовуючи асортимент алкідних лакових складів, емалей і захисних покриттів. На основі представлених лакофарбових матеріалів у всіх покупців є можливість домогтися бажаного декоративного ефекту на підлозі, стінах і фасаду залежно від своїх уподобань.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.