Грунтовка водорозчинна Caparol – оптимальне рішення за достатнього бюджету

Компанія Caparol виробляє широкий асортимент готових до використання ґрунтувальних сумішей. І, враховуючи спеціалізацію виробника на матеріалах для певних завдань, водорозчинна грунтовка Caparol представлена продуктами для різних цілей, а також виготовлених з різної сировини. Насамперед, це дисперсійні ґрунти універсального застосування, концентрати для вирішення проблем ремонту з руйнівними поверхнями та мікробіоцидні розчини. Останні є практично єдиними на ринку, здатними надійно видаляти плісняву та грибок з відновлюваних поверхонь.

При виборі продукту споживач повинен знати, що компанія випускає серії ЛФМ тих чи інших завдань. Наприклад, продуктова лінійка для реставрації Histolith включає до свого складу ґрунти для поверхонь з високим вмістом вапна та вирішує проблеми адгезії та зміцнення підкладки саме з урахуванням матеріалів, що реставруються. Те саме стосується нових матеріалів: декоративних штукатурок CapaDecor зі спеціалізованим EffectGrund, фарби з перероблених матеріалів Capageo, новітніх силікатних ЛФМ Sylitol та інших.

Грунтовки Caparol на основі дисперсії – що це означає

В описі багатьох ЛФМ Капарол можна знайти, що сировиною використовуються синтетичні або акрилові дисперсії. Що це означає? Дисперсія також називається дисперсною системою. Це суміш двох і більше речовин у вигляді дрібних частинок, які можуть бути в одному або різних агрегатних станах. Таким чином, за рахунок подрібнення продукту і введенням його в дисперсне середовище з водою досягаються поліпшені властивості грунтовки, ніж при звичайному змішуванні компонентів.

Головна компанія DAW є провідним виробником дисперсій у світі, тому споживачі мають можливість купити продукцію найвищої якості.

Силікатні ґрунтовки водорозчинні Caparol

Слід сказати, що силікатні ЛФМ виробляються компанією вже понад сто років, з її появи. То були перші продукти виробника, запропоновані покупцям. Цей вид ґрунтовок виготовляється з в’яжучої сировини на основі калійного скла. Розчин має гідрофобні та зміцнюючі властивості, створюючи якісну несучу основу з міцною адгезією навіть на неміцних основах. Силікатні товари більш бюджетні, причому трохи поступаються у властивостях більш прогресивним пропозиціям підприємства.

Компанія пропонує ґрунтувальні суміші для всіх видів ЛФМ, включаючи силіконові, латексні, силікатні, дисперсійні та інші види фарб.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.