Фінішні покриття для дерева і металу на основі розчинника

Сучасні фінішні покриття для дерева і металу на основі розчинника представлені широким спектром ЛФМ – від просочень на основі лляної олії, до пластифікуючій обробки лаком. Але найчастіше під цим видом лакофарбових матеріалів для дерева розуміють лесування, а для металу – різні лакові покриття та оздоблення.

Фінішні покриття від Caparol

Бренд Caparol як зазвичай пропонує споживачам преміальні і спеціалізовані лакофарбові матеріали власної розробки. Це також стосується і фінішних матеріалів для дерева і металу на основі розчинника. Йдеться про серію Capacryl на основі розчинника і фінішних покриттях на основі поліуретану.

Серія Capacryl представлені трьома продуктами:

  • акриловий глянцевий лак для радіаторів Heizkörper-Lack, що дає дуже гарний ефект, в тому числі, на виробах власної збірки поверх термостійкого покриття;
  • акриловий лак для вікон Fenster-Lack, який застосовується в зовнішній і внутрішній обробці;
  • Effektlack для ефектної обробки фінішним покриттям з перловим відливом шовковисто-матовою фактури.

У цій категорії Капарол пропонує Capadur Wetterschutzfarbe NQG. Це покривані покриття високої стійкості, вироблені з використанням технології нанокварцевого армування. Таке фарбуння не поступається по міцності пластику і зберігає первинний зовнішній вигляд і колір протягом 30 років. Відмітна риса продукту – це відштовхування забруднень поряд з високим захистом від подряпин і пошкоджень. Рекомендується для дерев’яних виробів.

Фінішні покриття від ALPINA

ALPINA пропонує широкі спектр фінішних покриттів для дерева і металу. Для покриття дерев’яних виробів і деталей пропонуються лессировки і блакиті, лаки універсальні і палубні. Для металу Альпіна випускає покриття «3 в 1» для декоративного оформлення з антикорозійним захистом, а також класичну і посилену алкидную емаль.

Чи вигідно співпрацювати з інтернет-магазином «Ізосев»

Найбільш популярними з цієї категорії товарів є ЛФМ для дерева і металу ALPINA. З цієї причини дє які спеціалізовані продукти Капарол доступні тільки «під замовлення», але це реальна можливість досягти преміального ефекту від фарбування. Ми пропонуємо роботу на постійній основі дизайнерам і столярним майстерням, які бажають урізноманітнити обробку деревини і купувати ЛФМ за вигідною ціною.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.