Фарби – на будь-який колір і смак

Сучасні лакофарбові матеріали або просто фарби для ремонту представлені широким розмаїттям продуктів. У будівельних магазинах можна купити водоемульсійні, вапняні, крейдяні, пентафталеві, алкідні, акрилових, силікатні, латексні, поліуретанові і силіконові фарби.

Вони засновані на різних рецептурах, видах пігментів і сполучних речовинах, що визначають їх споживчі та фізико-хімічні особливості. Альпіна і Капарол пропонують свої продукти практично у всіх перерахованих нішах ЛФМ, але роблячи акцент на високотехнологічні дисперсії, винахідником яких є концерн DAW.

Чому краще купувати фарби від концерну DAW

Німецький концерн DAW є лідером з виробництва лакофарбової продукції в Європі і є родоначальником багатьох передових рецептур. Зокрема, фахівцями розроблені фарби на основі акрилової дисперсії. Саме ця фарба отримала назву Caparol, що включає перші літери складових оздоблювального матеріалу. Згодом дисперсійна фарба «Альпійський білий» стала продуктом ЛФМ в Європі, що частіше купується, і є стандартом обробки фасадів у багатьох країнах.

Але висока якість – це не головна підстава для вибору ЛФМ Caparol і ALPINA. Справа в тому, що в Україні відсутні стандарти по допустимому кількості входження летючих токсинів в лакофарбові продукти. Вимоги не дотримуються. При цьому фарби ALPINA відповідають поліпшеному європейському стандарту, а Caparol і особливо склади з позначкою стандарту E.L.F. мають безпрецедентними екологічними характеристики. Леткі сполуки, які присутні в надлишку в ЛФМ вітчизняного виробництва, практично виключені в фарбах Капарол з позначкою E.L.F .. Це добре продемонстровано на малюнку.

Що пропонує інтернет-магазин «Ізосев»

Наш інтернет-магазин торгує найбільш затребуваними продуктами брендів Caparol і ALPINA. Менш популярні ЛФМ цих марок ви можете купити «під замовлення». Це стосується і фарб, які представлені в асортименті даних брендів в Україні. Всю продукцію можна купити зі знижкою 20% в період проведення торгових акцій.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.