Знижки на декоративні фарби і суміші Caparol

Німецький бренд Капарол пропонує широкий вибір декоративних покриттів для стін і стелі Capadecor, а також різні інноваційні матеріали для сучасного оздоблення фасаду. Інтернет-магазин «Ізосев» постійно робить знижки на декоративні фарби і суміші Caparol, з якими можна ознайомитися в цьому розділі. Пропонуємо вам підписатися на розсилку і отримувати сповіщення про акції на будівельно-оздоблювальні матеріали інтернет-магазину «Ізосев».

Знижки на декоративні фарби та суміши Caparol Capadecor

Якщо декоративне оздоблення стін, то Caparol Capadecor

Насправді такий девіз при виборі матеріалів підтримають тільки прихильники концерну DAW і бренду Caparol. Але якщо ви можете трохи пожертвувати якістю, оновити ремонт вже через 7-10 років, а не так, як пропонує Caparol це робити раз в 30 років, то можна купити і декоративні покриття ALPINA. Ці два бренди одного виробника, що орієнтовані на різні цінові групи і сегмента ринку.

Але купуючи Caparol, при цьому правильно підбираючи будівельно-оздоблювальні матеріали, покриття буде ідентичним оригіналу, не втрачатиме яскравість кольорів, розтріскуватися навіть у вторинному фонді і добре експлуатуватися. При виготовленні декоративних фарб ALPINA використовують більш бюджетну сировину, але це точно краще декоративного покриття за копійки зі звичайної шпаклівки.

Але найголовніше, Caparol і ALPINA надають можливість отримати декоративне оздоблення стін з бездоганним результатом навіть майстрам без досвіду. Все, що необхідно, це правильна підготовка стін перед обробкою. Її теж можна зробити, використовуючи матеріали німецької компанії DAW від Caparol і ALPINA.

Декоративна суміш Calcino Romantico

Capadecor – це простір можливостей для преміальної обробки стін трохи ширше, ніж у бренду Альпіна. Домогтися більш глибоких відтінків інтонацій можна за допомогою блакиті Capadecor Artelasur. Вона заснована на спеціальних пігментах, що не змішуються з пігментами основи, завдяки чому виникають, за словами виробника, «надзвичайно диференційовані оптичні ефекти».

У серії є професійні гліттери для додавання мерехтіння на стінах Capadecor Diamonds. Capadecor Marmorino Romantico – це версія венеціанської штукатурки з металізованими пігментами, Stucco Satinato дозволяє отримувати бархатисто-матові покриття з насиченим кольоровим відтінком. Саме цю обробку часто змішують з Capadecor Diamonds і отримують делікатний мерехтливий ефект.

І це тільки частковий список, з повним описом продуктів ви можете ізнакоміться на сторінці серії.

Першокласний ремонт за копійки

Чому вигідно купувати Capadecor? По-перше, при правильному поєднанні матеріалів для основи, декоративного оздоблення та присадок: менше витрачається сумішей, ніж при іншій обробці. По-друге, ви повністю контрольований результат і його 100% отримання. Більше заощадити на закупівлю будівельно-відділ-очних матеріалів ви можете, купивши ЛФМ зі знижками на декоративні фарби і суміші Caparol.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.