Інтер’єрні тонкошарові фарби для преміальної якості

Запропоновані інтер’єрні тонкошарові фарби представлені новітніми рецептурами на основі сучасних сполучних компонентів. Йдеться, перш за все, про силіконови смоли, акрилат і латекс. Ці інтер’єрні фарби, по-перше, є тонкошаровими, при цьому відрізняються хорошою покривний здатністю. По-друге, вони еластичні і успішно протистоять розтріскуванню, при цьому, не створюючи поверхневу напругу.

Дані фарби можуть наноситися на стартовий шар штукатурки, бетон, цегляну кладку з силікату. Вам не потрібно стіни попередньо штукатурити. Ви можете пофарбувати бетон і некрасиві або нові стіни до проведення остаточних облицювальних робіт.

Бюджетні фарби з преміальною якістю

В асортименті інтернет-магазину «Ізосев» ви можете знайти фарби серії ALPINA Expert. Це бюджетні фарби високої якості на латексній і силіконовій основі. Їх основною перевагою є тонкошарова структура поряд з чудовою покривний здатністю, а також стійкість до очищення і миття за допомогою ПАР. З огляду на те, що це безпечні дисперсійні фарби, за кількістю летючих канцерогенів відповідають європейським нормам, їх рекомендують для ремонту шкіл, дитячих садів і лікарень. При цьому вартість ЛФМ не перевищує ціну продуктів з середньо-бюджетного сегмента.

У розділі ви також можете знайти інтер’єрні тонкошарові фарби Caparol, в тому числі, на силікатної основі. Ці ЛФМ також є миючими і гідрофобними, тому можуть успішно застосовуватися для фарбування вологих приміщень – кухні, ванної та туалету, утворюючи красиву глибоко-матову поверхню.

Як отримати знижку на все ЛФМ в інтернет-магазині «Ізосев»

Наша компанія працює на дилерських умовах і поставляє продукцію Капарол «під замовлення» по Дніпру і Дніпропетровській області. Оптові покупці у нас отримують знижку до 20%. За зниженою ціною можна купити ЛФМ в рамках акції, стежте за нашими знижками на окремій сторінці сайту або підпишіться на розсилку.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.