Система утеплення Capatect LongLife – для тривалого терміну служби будови

Capatect LongLife – це перший, але по-справжньому преміальний рівень ексклюзивного утеплення фасадів. Крім бездоганної технології, коли майстрам тільки залишається повторити рекомендації для отримання якісного ефекту, Capatect LongLife пропонує високу надійність.

Відмінною рисою системи є ударостійкість та висока теплоізоляція. Для цих цілей використовуються оригінальні продукти: утеплювач, клеюча суміш, армована сітка, штукатурка і фасадна обробка. В результаті покупці отримують міцний теплий фасад, здатний відштовхувати забруднення і зберігати первинний зовнішній вигляд протягом 30 років.

Вибір Caparol Capatect LongLife – це гарантоване скорочення енергозатрат. Причому утеплення фасаду також позначиться на літньому мікрокліматі, будинок буде краще утримувати холодне повітря.

Штукатурка системи водо- і брудовідштовхуюча, стійка до розтріскування, точці роси, відмінно реагує на атмосферне зміни протягом року, забезпечуючи довговічну експлуатацію фасаду.

За допомогою преміальної силиконової фасадної штукатурки ви можете створювати будь-які декоративні ефекти, стіки до атмосферного впливу. Для обробки запропоновані високоякісні фарби, присадки і добавки, лаки, лазурі і лесування.

Система дозволяє робити сучасні фасади з щільним покриттям, стійкої до забруднень фарби.

Система доступна в двох варіантах – слабо займається і не горучем варіанті.

Нове слово в утепленні від Caparol

Якщо утеплювати будинок, то варто вибирати високоякісні матеріали. Інтернет-магазин Ізосев пропонує систему німецької компанії Caparol, известную как Capatect LongLife, що забезпечує покриття гарантованої якості, високу міцність і надійність зовнішній обробці.

Якщо ви вирішите утеплювати будинок, використовуючи Capatect LongLife, розраховуйте на наступні переваги:

  • максимальна ударостійкість;
  • чисті і яскраві фасади протягом всього терміну експлуатації;
  • довговічність навіть в критичних умовах і при великих навантаженнях на фасад;
  • широка палітра відтінків фасадних фарб;
  • максимальна пропускна спосібність до пару.

Система пропонується в варіантах, заснованих на вимогах протипожежної безпеки. Утеплення стін будинку є реальним захистом будови від шкідливого впливу зовнішнього середовища, що забезпечує відмінні мікрокліматичні характеристики всередині будівлі.

Якщо ви не знаєте, як утеплити свій будинок, як кріпити пінопласт, що вибрати і як виконати декоративну облицювання, приходьте в склад «Ізосев» в Дніпрі. Ми допоможемо зробити вам першокласну зовнішню теплоізоляцію з сучасних матеріалів за вигідною ціною!

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.