Інтер’єрні шпаклівки – все, що потрібно для ідеальних поверхонь стін і стель

Сучасні інтер’єрні шпаклівки дозволяють довести фінішний шар до абсолюту і в остаточному варіанті підготувати стіну до фарбування. Як правило, така обробка проводиться для нанесення фарб і гладких декоративних штукатурок, щоб нічого не заважало насолоджуватися унікальною фактурою і відтінками. Така підготовка стіни актуальна для подальшої розпису стіни. Гра відтінків завжди краще виглядає на ідеально оштукатурені і шпаклювати поверхні.

Шпаклівки Капарол і Альпіна – чим відрізняються від продукції конкурентів?

Пропоновані шпаклівки Капарол і Альпіна відзначаються надзвичайною рецептурою на основі синтетичних дисперсій. Справа в тому, що концерн DAW є новатором в цій області і першим створив і випустив акрилові дисперсії в продаж. Продукти поставляються в готовому вигляді, відрізняються пластичністю, еластичністю і покриваністю.

Дисперсійні шпаклівки можуть наноситися шпателем, кистю або роликом. При необхідності їх можна використовувати для легкого фактури стін, надаючи розчину певну форму. Дисперсійні шпаклівки є водорозчинні, тому можуть бути розведені до потрібної консистенції шпаклівки, пасти або фарби. Це робить їх універсальним і зручним матеріалом для облицювання.

Використовуйте шпаклівки перед нанесенням декоративних паст

Дуже часто перед нанесенням декоративних покриттів обмежуються оштукатурюванням і ґрунтуванням поверхні. Однак нанесення шпаклівки в якості фініншного шару облицювання гарантує не тільки кращий захист від тріщин, а й меншу витрату фарби за рахунок зниження поглинання. Шпаклівка може володіти сануючими властивостями і створювати захисний антисептичний шар для запобігання зараження стіни грибком.

У нашому інтернет-магазині «Ізосев» покупці можуть придбати інтер’єрні шпаклівки Caparol та ALPINA зі знижками до 20%. Підпишіться на наші акції, щоб отримувати актуальну інформацію своєчасно.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.