Просочення для деревини – лесування на водній основі

Просочення для дерева необхідна для захисту верхнього шару від можливих ушкоджень, які можуть привести до руйнування структури. Для цих цілей використовуються лесування на водній основі для деревини, які використовуються із захисною і декоруючою метою. Використання якісної просочення дозволяє відмовитися від додаткової обробки і насолоджуватися натуральною красою натурального дерева. Для покупців, що бажають придбати декоративні покриття, пропонуються колеровані і декоративні склади, які надають делікатний відтінок.

Інтернет-магазин «Ізосев» в Дніпрі пропонує захисну і декоративну просочення саун, лазень, внутрішньої і зовнішньої обробки з натуральної деревини, терасної дошки та меблів з масиву. З нашими лакофарбовими матеріалами можна повністю пофарбувати дерев’яний будинок. Професійний асортимент і широкий вибір дозволяють виконувати роботи на першокласному рівні незалежно від рівня кваліфікації майстри.

Вибір лесування на водній основі для дерева

Просочення для дерева купується з різними цілями і дозволяє забезпечити повноцінний захист поверхневого шару від всіх видів негативного впливу. При виборі складу відбираються спеціалізовані суміші, що дозволяють забезпечити всебічний захист:

  • поліуретанові лесування мають гідрофобні характеристики;
  • надають антисептичну дію і захищають від ураження грибком;
  • лесування мають декоративні властивості і створюють гарну відтіночну структуру;
  • зміцнюють поверхневий шар і захищають від випадкових дрібних пошкоджень, зберігаючи первозданну красу дерева;
  • забезпечують надійну обробку, покращуючи зносостійкість декоративного оздоблення поверхневого шару деревини.

Лесування за своїми характеристиками – це напівпрозорі фарби для дерева, вони виготовляються на акрилової та акрилатной основі. Являють собою покриття по дереву без щільних криющіх пігментів. Ефект лесування можна порівняти з воском для дерева, але склади, запропоновані Caparol, є більш ефективними в порівнянні з «золотим стандартом» обробки – лляною олією з воском або твердим воском маслом.

Масло для деревини також представлене в асортименті в інтернет-магазині «Ізосев», доповнює пропозицію іншими захисними складами для дерева.

Детальніше про властивості і складах

Лесування відрізняються високою зносостійкістю, надають деревині ефект деяких металів в поєднанні з іншими пастами. Є надійним покриттям, що забезпечує тривалий захист дерева від механічних пошкоджень і висихання. Використання дозволяє у багато разів збільшити термін служби дерева. Покращують стійкість деревини до хвороб і зовнішніх впливів.

Ключовою перевагою лесування Caparol і Alpina серед фахівців вважається виготовлення продукції на водній основі, що передбачає поліпшені екологічні характеристики, повна відсутність ароматичних токсинів. Провідні виробники позиціонують ці продукти як придатні для покриття в дитячих кімнатах, надають сертифікати з використання ЛФМ в дитячих садах і медичних установах. Зазвичай такими властивостями володіють поверхневі склади.

У продажу представлені лесування на розчинниках з посиленими гідрофобними характеристиками з підвищеною глибиною проникнення. Склад цих коштів включає токсичні компоненти, але їх концентрація істотно нижче допустимих екологічних норм.

Безкоштовні консультації та підбір продукції

Інтернет-магазин «Ізосев» пропонує можливість підбору матеріалів відповідно поставленими завданнями обробки. Пропонуються лесування на водній основі і з розчинником для внутрішніх і зовнішніх робіт. Склади консервують структуру дерева, забезпечують стійке тонке покриття. Доступні спеціальні ЛФМ, що зберігають структуру дерева і забезпечують еластичний захисний шар.

«Ізосев» реалізує продукцію Caparol і Alpina за низькими цінами. У продажу представлений повний асортимент просочень для бань та антисептиків. Наші фахівці надають необхідні консультації, які допоможуть вам вибрати склад, відповідний для ваших цілей. Скористайтеся досвідом професіоналів для досягнення виняткового ефекту.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.