Додаткові матеріали теплоізоляції Caparol

Будь-яка система теплоізоляції, на увазі, це тепле облицювання будівлі, споруди або індивідуальним дому. Вона може бути виконана по системі навісного вентильованого фасаду або статичного кріплення утеплювача на фасаді. Для цих цілей потрібні додаткові матеріали для теплоізоляції, також вироблені Caparol для всіх пропонованих системах утеплення. Саме їх ви можете придбати в цьому розділі інтернет-магазину «Ізосев».

Яка фурнітура потрібно для влаштування систем утеплення

Монтаж статично-фіксованих або навісних конструкцій вимагає використання фірмової системи кріплень і пристрої каркаса. Ці конструкції повинні передбачати монтаж профілів, за допомогою яких можна успішно прикріпити утеплювальні плити до стін капітального будови або каркасу, а також захистити їх від потрапляння води. Для цих цілей компанія Caparol пропонує цілий ряд додаткових пристосувань, що дозволяють виконати роботу з максимальною якістю. Інструкції по монтажу та застосування систем ви можете замовити у наших фахівців або скачати з офіційних сайтів Caparol.

Чи можна використовувати більш дешеві матеріали

Caparol виробляє універсальні кріплення і профілі для монтажу пропонованих систем теплоізоляції. Але при покупці фурнітури інших виробників рекомендуємо дуже уважно поставитися до фізичних параметрів металу, клеючіх і армуючих сумішей. Caparol розробляє і пропонує кріплення з урахуванням навантаження, які доведеться нести, протягом усього терміну експлуатації. Не забувайте, що навісні теплоізолюючі фасади мають значну вагу, з цієї причини заміна фурнітури повинна проводитися з урахуванням вимог.

Знижки до 20% на всі матеріали для теплоізоляції від інтернет-магазину «Ізосев»

При покупці системи теплоізоляції «під ключ» наша компанія може надати додаткову знижку до 20%. Інтернет-магазин «Ізосев» запрошує до співпраці ОСББ багатоквартирних будинків і може запропонувати вигідні умови співпраці, в тому числі, повноцінне оформлення документів з продажу відвантаженні товару. Ми завжди знайдемо вигідні для вас умови.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.