Фасадні мінеральні силікатні фарби – недорогі ЛФМ з чудовою якістю готових покриттів

Пропоновані в цьому розділі фасадні мінеральні силікатні фарби призначені насамперед для мінеральних покриттів. Іншими словами, дані ЛФМ використовуються для оштукатурених стін цементно-вапняними та мінеральними складами, які не схильні до сильного розтріскування.

Асортименти фарб також включає серію для покриття штукатурок на силікатній основі. Всі склади мають водовідштовхувальні характеристики, характеризуються відмінною дифузією в основу, відносно стійкі до забруднень. Фарби на силікатній основі зміцнюють підкладку і утворюють несучій армуючий шар. Це чудова альтернатива для вторинних будівель, якщо потрібно вкластися в менші витрати.

Усі мінеральні силікатні фарби є бюджетною версією фасадних покриттів із недорогою ціною. Ці ЛКМ рекомендуються в системах утеплення Capatect Standard і для фарбування будинків, будівель та споруд, покритих мінеральними штукатурками. В результаті не лише оновлюється зовнішній вигляд будівлі, але й укріплюється верхній шар фасаду. Пропоновані фарби підходять для тимчасового оновлення та захисту зовнішніх стін від руйнування внаслідок підвищеної вологості та опадів.

Якщо вам потрібен якісний і красивий фасад, що не розтріскується

Пропоновані фасадні мінеральні силікатні фарби є чудовим бюджетним рішенням для будь-якого економічного ремонту.

Варто згадати для споживачів основні властивості силікатних фарб:

  • гідрофобність;
  • стійкість до проникнення грибків;
  • відносна стійкість до бруду та вицвітання;
  • армування підкладок, що обсипаються, і помірний захист від тріщин.

Щоб уявити якість покриття фасадних стін мінеральними силікатними фарбами Caparol, потрібно порівняти їх із добре відомими. Цим продуктом є рідке скло. Фарби на силікатній основі забезпечують тонкий шар рідкого скла з відповідними якостями. Вони відмінно зміцнюють штукатурну підкладку і надають їй необхідних споживчих якостей, причому мало коштують.

Це найдешевші фарби в асортименті преміального бренду Капарол.

Технологія NQG

Ви будете вражені, але передова технологія NQG, розроблена компанією Caparol, є фарбою на силікатній основі. Але силікат або кварц у версії NQG утворюють об’ємну кристалічну решітку, яка:

  • створює надійний армуючий шар на будь-яких фасадних підкладках;
  • перешкоджає проникненню вологи;
  • зберігає колір пігментів.

Ці якості покриття фасаду за технологією Капарол NQG демонструватиме протягом 30 років.

Якщо ви хочете ремонтувати фасад раз на 30 років, вибирайте ThermoSan NQG. При цьому потрібно розуміти, що навіть найкраща фарба не вирішує проблем будівельних конструкцій, що руйнуються. Якщо у вас з’являються тріщини, необхідно встановити їхню причину. Після цього необхідно провести ремонтні роботи та зашкодити появі нових, покривши фасад еластичними силіконовими фарбами. Якщо підкладка характеризується великим вмістом вапна, рекомендується фарба Caparol AmphiSilan-Plus. Це силіконова фарба із силікатними добавками для мінеральних поверхонь.

При використанні утеплення Capatect використовуються фасадні мінеральні силікатні фарби. Така конструкція навісного фасаду добре захищена від розтріскування.

Мінеральні силікатні фарби застосовуються для надійних будівель, стіни яких покриті мінеральними або силікатними штукатурками. Для будинків та споруд у частково аварійному стані Капарол пропонує серію реставрації та інші продукти.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.