Інтер’єрні фарби екстра-класу – лише інноваційні технології

Запропоновані інтер’єрні фарби екстра-класу – це фарби наступного покоління лакофарбових матеріалів. Розділ представлений екологічно чистими ЛКМ Caparol Indeko, лакофарбовою продукцією стандарту E.L.F., продуктами з преміальною рецептурою, придатними до миття та витримують регулярне активне очищення з ПАР. В основному йдеться про продукцію бренду Caparol, при цьому в окремих випадках до цієї категорії потрапляють і фарби торгової марки ALPINA.

У яких випадках має сенс набувати фарби екстра-класу

Інтер’єрні фарби екстра-класу – це, перш за все, презентація того чи іншого напряму технологій, що розвиваються виробником. Вони відрізняються унікальною покривною здатністю, покращеними екологічними характеристиками, яскравістю кольору, зручністю використання. Цей вид продукції рекомендований покупцям, які не мають наміру економити на ремонті, і хочуть отримати не тільки гарний дизайн квартири або будинку, але і якісне оздоблення, що включають всі її складові.

Фарби для інтер’єру екстра-класу рекомендуються для дитячих кімнат, приміщень з хворими, алергікам. Це ідеальний варіант для офісів, установ, лікарень, торгових центрів із великим навантаженням та ризиками появи забруднень у будь-яких кількостях. Запропоновані продукти допоможуть вам уникнути і вирішити цю проблему абсолютно безболісно, ​​раз на десятиліття, покривши стіни інтер’єрною фарбою екстра-класу.

Що пропонує інтернет-магазин «Ізосєв»

Наша компанія працює на дилерських умовах реалізації ЛКМ Капарол та Альпіна у Дніпрі та Дніпропетровській області. Товар поставляється з українського заводу німецького виробника та з Німеччини. При цьому ми можемо відправити продукцію до будь-якої точки України, доставка вам обійдеться безкоштовно. Постійний асортимент нашого магазину заснований на популярних продуктах CAPAROL, решту брендів можна купити «на замовлення». На весь товар можна одержати знижки до 20%.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.