Матеріали для дерева і металу на водній основі для екологічного ремонту

На водній основі випускаються фарби, просочення, лаки, грунтовки, блакиті, лесування і інша продукція для обробки дерева. ЛФМ на водній основі є більш екологічніми, використовуються в спальнях і дитячих кімнатах. Преміальні продукти виготовлені на основі високоякісних дисперсій, тому забезпечують відмінну укривну здатність, адгезію і експлуатаційні характеристики. Те ж стосується і металу, всі перераховані продукти крім просочень застосовуються для захисту і декоративного оздоблення металів. Якщо вам потрібні високоякісні матеріали для дерева і металу на водній основі, відвідайте віртуальні полиці інтернет-магазину «Ізосев». У нас представлена ​​продукція Капарол і Альпіна.

Caparol або ALPINA – ось в чому питання?

Якщо продукція Caparol виявиться для вас дорогої, «Ізосев» пропонує матеріали для дерева на водній основі Альпіна. Цей бренд також належить німецькому концерну DAW, і під ним випускаються бюджетні ЛФМ різних варіантів застосування. Відмінною рисою їх є, звичайно ж, знамениті дисперсії DAW, завдяки винаходу яких і з’явився бренд Caparol.

Що пропонує Caparol

При цьому під брендом Caparol продаються фарби і фінішні покриття на водній поліуретановій основі. Це рідкісні і оригінальні продукти, що дозволяють отримати щільне глянсове або матове покриття, що нагадує по фактурі пластик. Цей вид продукції можна визначити за характерними буквах PU в назві. Капарол пропонує акриловий лак Capacryl PU-Vorlack. Це акрил-поліуретановє покриття підлягає подальшій обробці і, наприклад, шліфовці. Часто використовується в якості проміжного ремонтного лаку.

PU-Satine – це, як видно з назви, поліуретан-акрилове напівматове покриття, яке зробить деревину стійкої до ударів. Також у продажу доступний PU-GLOSS.

PU 2K PU-Lack використовується в якості лакового покриття дерева в громадських місцях. Наприклад, в дитячих садах, парках і торгових центрах для деталей з деревини. Для отримання матових покриттів пропонується PU-Matt, однак вони більш схильні до стирання і подряпин, тому цей вид лаку використовується всередині приміщень з мінімальними навантаженнями.

Caparol, як видно, пропонує спеціалізовані покриття з унікальною рецептурою. Наприклад, лак Capalac Aqua Metallschutz для збереження оригінального кольору металу і захисту від корозії. Це ефективна альтернатива молотковим фарбам і можливість продемонструвати красу металу.

Що пропонує ALPINA

Альпіна пропонує яхтовий лак високого якості, аква-лазур для деревини, лак для паркету та підлог, а також стін і стель, масло для терас і лесування. Для металу також є фарба «3 в 1», емаль для радіаторів і спеціальний засіб, що наноситься прямо по іржі. Крім згаданих матеріалів, також є в продажу універсальні емалі по дереву, які можна придбати з колеровочних концентратом, щоб отримати будь-який бажаний колір. Є у Альпіна і спеціальна емаль для вікон і дверей.

Якщо ви займаєтеся деревообробкою, вам знадобляться продукти двох компаній. Якщо ж ви купуєте лак для крамничок дитячого садка, то краще придбати продукт від Caparol. Матеріали для дерева і металу на водній основі – це цілий пул продуктів, які використовуються у професійній діяльності столярів і ремонті приміщень і паркових конструкцій. Звичайно, рецептура засобів відрізняється.

Якщо вам потрібна консультація щодо застосування і вибору ЛФМ зверніться за описом на сайти виробника або до фахівців інтернет-магазину «Ізосев».

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.