Ремонтні суміші і матеріали: захист будівель і споруд

Ремонтні суміші і матеріали для захисту будівель і споруд від різних пошкоджуючих впливів дуже різноманітні. У продажу можна знайти цілий ряд можливостей для ремонту старих або пошкоджених будівель і споруд. Зазвичай це стосується заходів щодо гідроізоляції, влаштування промислових підлог і вологозахищеній штукатурки. У цьому розділі інтернет-магазину «Ізосев» представлено вибір технологій і матеріалів Caparol і Alpina, за допомогою яких захист будівель і споруди стає простою і доступною.

Ремонтні суміші

Захист будівель і споруд зазвичай здійснюється на етапі будівництва і під час капітального ремонту. У другому випадку використовуються численні ремонтні суміші для відновлення конструкційної міцності і компенсації недоліків і пошкоджень при експлуатації.

Ремонтні суміші зазвичай містять різні добавки: армуючі волокна, пластифікатори та інші. Для ремонту використовуються так звані тиксотропні суміші, швидкотверднучі без усадки. Також у продажу є розширюються склади для ремонту і утеплення тріщин в стінах. Такі матеріали відрізняються підвищеною адгезією і конструкційної міцністю при застиганні.

Гідроізоляція

Під гідроізоляцією розуміють серію заходів, спрямованих на антикорозійний захист та водовідведення з відповідним гідрофобним ремонтом будівельних конструкцій. Найбільш популярною залишається бітумна ізоляція, якість якої покращено за рахунок додавання інгредієнтів і зміни технології виробництва.

Комплексна реставрація

Старі будівлі та споруди вимагають не просто ремонту, а відновлення і реставрації стін, покрівлі. Для цих цілей потрібні матеріали з особливим складом, що дозволяє ефективно усувати недоліки конструкцій і пошкодження, отримані під час експлуатації.

Інтернет-магазин «Ізосев» пропонує консультації по відновленню будівель і споруд після тривалої експлуатації і ушкоджують впливах. Для цієї мети ми пропонуємо асортимент матеріалів і сумішей для ремонту брендів Капарол і Альпіна.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.