Фасадні штукатурки гідроізолюючі – наскільки це потрібно

У зв’язку із зростанням популярності декоративного оздоблення стін з’являється необхідність у використанні спеціальних мінеральних складів, що надають покриттю особливі властивості. Особливо затребуваними вважаються гідрофобні характеристики. Йдеться про покриття, що дозволяють захистити будову від її шкідливого впливу води. У цьому розділі представлена ​​водонепроникні фасадні штукатурки на основі сучасних матеріалів – силікону, акрилу і латексу. Такі суміші знаходять застосування в інтер’єрної і екстер’єрної обробці, в облицюванні фасадів і фундаменту.

Інтернет-магазин фарб «Ізосев» Дніпро пропонує продуманий асортимент гідроізоляційних фасадних штукатурок. У нашому асортименті є готові склади, які не поступаються, а навіть перевершують властивості будівельної гідравлічного вапна, призначені для проведення внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт. Запропоновані облицювальні матеріали утворюють міцні, зносостійкі поверхні, стійкі до води, при цьому мають гарну паропроникністю.

Мінеральні суміші для вологих приміщень

Різноманітність можливостей представлених в будівельних магазинах мінеральних сумішей сприяло підвищенню рівня знань покупців про характеристиках компонентів. Активність виробників в сфері пошуку нових рішень привернуло увагу до історично-сформованим технологій. Йдеться про в’яжучи властивості глини, гіпсу, вапна, борошна мармуру, а також різних органічних добавок і сучасних замінників. Ці речовини використовуються в основі арабської облицювання таделакт, оселкового мармуру, акрилових дисперсійних сумішей з гідрофобними характеристиками.

Компоненти для фасадних штукатурок

Призначення перерахованих облицювальних продуктів залежить від особливостей сумішей, але зазвичай застосовується в зміцненні фундаментів, облицюванні кімнат з підвищеною вологістю, оздоблення фасадів. Залежно від бюджету ремонтних робіт купуються готові суміші або їх складові для експериментів. Будівельні магазини пропонують асортимент продукції, включаючи гідравлічну вапно, борошно мармуру, доломіту і вапняку з різною фракцією, кизельгур, сучасні і традиційні в’яжучі компоненти.

Штукатурки для ванних кімнат і саун

Штукатурки на основі вапна добре демонструють свої властивості в приміщеннях. При використанні гідравлічних складів, що набирають міцність в присутності води можлива обробка басейнів, банних купалень і саун. Таделакт, ще відомий як марокканська штукатурка, застосовується в оздобленні фасадів. Натуральний склад дозволяє її використовувати в будівництві екологічно-чистих будівель, зведених за саманній технології.

Гідроізоляція для фундаментів – обробка, ремонт і відновлення

До уваги покупців пропонуються німецькі двокомпонентні шпаклівки для обробки вертикальних і горизонтальних бетонних поверхонь DISBON. Йдеться про дочірній бренд компанії Caparol, відомої своїми ефективними мінеральними сумішами. Вона пропонує кращу в своєму класі наливну підлогу DISBON. Ця продукція також використовується для устрою паропроникних міцних гідрофобних підлогових і стінових покриттів.

Двокомпонентні гідроізолюючі шпаклівки для фундаментів DISBON прості в застосуванні, засновані на синтетичних полімерних матеріалах, що не роблять навантаження на навколишнє середовище. Економна витрата, виняткові водовідштовхувальні характеристики роблять їх значно ефективнішими порівняно з самостійно приготованими сумішами. Гідроізоляція DISBON не вимагає при нанесенні особливої ​​кваліфікації і може успішно застосовуватися в самостійному ремонті.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.