Ефектні лісування з добавками Caparol використовують як фінішне покриття

Одним із видів фінішних декоративних покриттів є ефектні лесування з домішками Caparol. Це спеціальний вид ЛФМ, історія якого йде в далеку давнину. Саме лісування були основною художньою технікою малярів, які писали релігійні фрески. Ця техніка лягла в основу голландського натюрморту.

Її особливості полягають у тому, що зображення формується відтінковими та напівпрозорими фарбами, які накладаються одна на одну. У сучасному оздобленні інтер’єрів ефектні лесування з домішками використовуються для створення декоративних ефектів. Наприклад, нанесення перламутрового блиску. Найчастіше їх застосовують для напівтонового фарбування деревини, але є продукти для обробки стін і стелі. Саме їх можна купити у цьому розділі нашого інтернет-магазину «Ізосєв».

На якій основі робляться лісування Капарол

Враховуючи те, що професіонали купують ЛФМ Caparol, перш за все, за продуманий склад та гарантований результат нанесення протягом тривалого часу, щодо лісування потрібно приділити увагу інгредієнтам. Вони виготовляються на лакофарбовій основі або на основі восків.

Варто зазначити, що це будуть різні продукти, тому що в першому випадку покриття здійснюється синтетичною дисперсією високої якості, у другому продукті на основі смол. Проте результат буде схожим як після нанесення, так і протягом тривалої експлуатації.

Капарол виробляє досить мало лісувань, це доповнюючі продукти, які представлені в асортименті реставраційної серії Histolith та декоративної Capadecor. Вони відрізняються за складом, орієнтованим на старовинне та сучасне внутрішнє оздоблення. За бажання на їх основі можна приготувати декоративні фарби в будь-якому відтінку і навіть здешевити продукт, не жертвуючи якістю.

Лесуючи фарби Caparol

Прозорі фарби Caparol виготовляються на аналогічній основі із прозорих синтетичних дисперсій, полімерів або акрилату без додавання пігментів, що криють. Вони є чудовою основою для реалізації художніх ідей. Вони можна додавати металізовані або перламутрові пігменти, готові декоративні фарби. Відтінок залежатиме від товщини шару нанесення і створюватиме буквально світ зсередини і мерехтливу текстуру. Ефектні лесування з домішками Caparol використовують як фінішне покриття декоративних штукатурок, структурно обробки та у складі складних технік. Все залежить від поставленої мети. Інтернет-магазин «Ізосєв» може надати вам будь-яку інформаційну підтримку у підборі ЛФМ брендів Капарол та Альпіна.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.