Фасадна декоративна плитка: імітація каменю і захист цоколя

Система Caparol Capatect включає матеріали для ізоляції, утеплення і декорування цоколя. За загальноприйнятим нормам фасади облицьовуються керамогранитом, плиткою або ж за допомогою спеціальних штукатурних сумішей виконується імітація кам’яної кладки. Декоративне оздоблення фундаменту – це одна з найпопулярніших тем в обговоренні утеплення і облицювання фасаду професіоналами. Компанія Капарол запропонувала свій продукт для штукатурення «під камінь» зі спеціальними добавками, що забезпечують надійний захист основи будинку або будівлі. З штукатурної суміші Caparol Meldorfer Compound виходить відмінна фасадна декоративна плитка, практичний аналог натурального каменю.

Захист і декоративне оформлення фундаменту будинку

У цьому розділі інтернет-магазину «Ізосев» ви можете придбати продукти Caparol і ALPINA для теплоізоляції та оздоблення фасаду. Пропонований вид штукатурки Caparol Meldorfer Compound є хорошим прикладом спеціалізованого продукту для виконання декоративного облицювання.

Суміш являє собою пасту, яку ви можете нанести на цоколь і імітувати ефект кам’яної кладки. Також можна зробити плоскі цеглинки для подальшої наклейки їх з допомогою плиткового клею на цоколь. Обидва варіанти використання гарантують бездоганну якість робіт. Даний продукт може використовуватися в якості ремонтної суміші для ремонту цегляної кладки. Його перевагою є те, що можна змінювати зовнішній вигляд фасадної плитки на свій розсуд.

Знижки на продукцію від інтернет-магазину «Ізосев»

Щоб скористатися знижками на нашу продукцію, покупцям потрібно знати про час проведення акцій. Підпишіться на розсилку, щоб завжди тримати руку на пульсі і зробити ремонт зі значною економією при преміальному якості ЛФМ і будівельно-облицювальних матеріалів Caparol і ALPINA. Ви можете заощадити до 20% на покупці наших продуктів.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.