Стартова і фінішна обробка

Для інтер’єрів

Про серію
Утеплення та оздоблення

Для фасадів

Про технологію
Інтер’єри та фасади

Для будівель

Всі пропозиції
Утеплення та оздоблення

Для вторинки

Про серію

Капарол Днепр

Caparol – кращі в ЄСматеріали для будівництва та оздоблення інтер’єру вже в Україні

Дізнайтесь більше про наші оздоблювальні матеріали

Cтартові матеріали

Стартові матеріали

Будівельний ринок характеризується великою різноманітністю лакофарбових матеріалів, шпаклівок і штукатурок. Можна купити оздоблювальні матеріали інших виробників, але тільки з Caparol стає реальним розраховувати на преміальну, але недорогу обробку, що забезпечує комфортне проживання протягом 25-30 років.

Інтернет-магазин Капарол Дніпро і бренд Caparol пропонують свої авторські підходи до проведення опоряджувальних робіт, а також грунтовки, шпаклівки, штукатурки та ремонтні суміші. Продукція відрізняється використанням високоякісних синтетичних дисперсій (ноу-хау виробника) і дрібнодисперсних сухих сумішей з різними фракціями компонентів.

ДОКЛАДНІШЕ
Декоративні покриття

Декоративні покриття

CapaDecor – це серія декоративних покриттів і супутньої продукції оздоблення на основі мінеральних наповнювачів. Крім актуальних різновидів декоративного оздоблення, наприклад, як шпатлевочная маса з дзеркальним глянцем StuccoDecor DI LUCE або матовим покриттям Stucco Satinato, є абсолютно ексклюзивні і авторські штукатурки, що не мають аналогів у інших виробників.

Таким прикладом фінішної обробки може бути антична блакить серії для автентичної реновації історичних приміщень Histolith Antik Lasur з ефектом «палаючого» металу або покриття, точно відтворює ефект необробленого мармуру за допомогою маси для моделювання або полірованого каменя за допомогою штукатурки Marmorino Romantico.

ДОКЛАДНІШЕ
«Умная» краска для фасадов

«Розумна» фарба для фасадів

Якщо ви не можете вибрати матеріал з асортименту силіконових і латексних фарб, щоб зробити забарвлення фасаду, рекомендуємо альтернативний варіант. Наші консультанти допоможуть вибрати фасадне покриття з усього асортименту пропозицій Caparol, але обов’язково порекомендують і інноваційне рішення на основі нано-кварцовою технології.

NQG фарби – це ідеальний варіант для зовнішньої обробки, стійкої до атмосферного впливу протягом декількох десятиліть. Серед декоративних покриттів самоочищається силікатна фарба з тривимірним каркасом краще за інших лакофарбових покриттів зберігає колір, захищає фасади від руйнування і надає міцності облицювання.

ДОКЛАДНІШЕ
Ідеальний ремонт в старих будинках

Ідеальний ремонт в старих будинках

Реставрація будинків і квартир традиційно проводиться в рамках капітального ремонту з максимальним демонтажем старих матеріалів. Проте, у вас є можливість відреставрувати старий будинок, квартиру або будинок, нехтуючи деякими проблемними моментами.

Наприклад, такими, як вологість стін, ураження грибком або виступ солей. Комплексна серія Histolith від Caparol для реставрації дозволяє досягати високої якості ремонту з мінімальними трудовими затратами. В асортименті лінійки представлені всі продукти, які можуть знадобитися при відновленні старих будівель.

ДОКЛАДНІШЕ
Найефективніше фасадне утеплення в Європі

Найефективніше фасадне утеплення в Європі

Утеплення фасаду від Caparol для багатьох жителів Європи є стандартом міцності і ефективного енергозбереження. В Україні споживачі тільки починають знайомитися з трьома системами утеплення Capatect, що представляють собою комплексні технологічні рішення.

У них входять клейові склади, плити утеплювача, армуючий шар, зовнішнє облицювання та декоративне оздоблення. Кожна система розрахована на певний бюджет і відповідає найвищим вимогам теплоізоляції.

ДОКЛАДНІШЕ
Модні палітри і фактури

Модні палітри і фактури

Сьогодні кожен бажаючий може замовити колеровку фарб і шпаклівок на заводі «Капарол-Дніпро» при обсязі замовлення від 100 л. На території України найбільший виробник лакофарбової продукції DAW SE.

Фахівці компанії пропонують використовувати модні палітри, які створюють комфортні для життя житлові та офісні простори. Колеровку можна виконати самостійно, використовуючи фірмові колоранти, підбираючи власні дизайнерські відтінки.

ДОКЛАДНІШЕ
Інноваційні формули ЛФМ

Інноваційні формули ЛФМ

Материнський концерн DAW SE добре відомий в Європі своєї легендарної водорозчинною фарбою Alpinaweiß, винайденої в 1909 році. Бренд Caparol європейці знають, перш за все, як виробника першокласних синтетичних дисперсій.

Виробник стояв біля витоків багатьох винаходів і першим в світі випустив в 1927 році водну емульсію Caparol для розведення пігментів. Зараз компанія випускає екологічні фарби, що не містять розчинників Indeko і займається дослідженнями лакофарбових матеріалів, виготовлених з рослинної Біонафта.

ДОКЛАДНІШЕ
Робота з деревом і металом

Робота з деревом і металом

Лакофарбові матеріали та фарби для дерева та металу використовуються, перш за все, для захисного покриття фасадів
дерев’яних будівель, меблів і дерев’яною інтер’єрної обробки. Capadur успішно застосовуються
для реставрації дерев’яних підлог і паркету, використовуючи грунтовки, фарби, лаки і шпаклівки на різній основі в залежності своїх завдань. Запропоновані засоби розраховані на сильну і середню механічне навантаження.

У серії представлені високоякісні поліурія-танов емалі Capacryl PU на основі акрилової дисперсії, стійкі до подряпин в глянсовому, матовому, напівглянсову виконанні. Така емаль буде хорошим вибором для дерев’яних євровікон з пофарбованими рамами. Вона також підходить як фарба для старих дверей і вікон, які підлягають реставрації. Продукція Caparol відрізняється самим тривалим терміном служби серед продуктів-аналогів. Для радіаторів та котлів використовується емаль з тієї ж серії Capacryl Heizkörperlack.

ДОКЛАДНІШЕ