Все для ремонту

Робіть його із задоволенням

Наш інтернет-магазин пропонує всі матеріали для ремонту брендів ALPINA та Caparol з бонусною знижкою.

Купить Обучиться
Caparol Logo
Alpina LOGO
Штукатурка,
безопасная краска для детей,
декоративные материалы

Як зробити ремонт будинку?

При ремонті квартири або будинку потрібна різноманітність будівельних матеріалів. Вибір оздоблювальних матеріалів досить великий, купити будматеріали можна будь-де, але найкращі з них доступні саме в нашому інтернет магазині.

Декоративні фарби, шпаклівки та штукатурки

На фінальному етапі оздоблювальних робіт або при косметичному ремонті вам знадобляться декоративні матеріали – фарби, шпаклівки та штукатурки. 

Стійка фарба для фасадів

Серед оздоблювальних матеріалів для фарбування фасадів лідером є самоочисні та армовані фарби, стійкі до УФ, а також нано-фарби.

Стартова і фінішна обробка

Для інтер’єрів

Про серію

Caparol і ALPINA допоможуть зробити ремонт і купити будівельні матеріали з використанням преміальних оздоблювальних матеріалів.

Компанії пропонують органічні, моючі, санирующие, антибактеріальні та декоративні отделочные матеріали і високоякісні інтер’єрні краски.

Крім унікальних властивостей інтер’єрних красок, вас очікують модні кольори, природні фактури та задоволення від ремонту будинку.

Утеплення та оздоблення

Для фасадів

Про технологію

Caparol та ALPINA для утеплення та оздоблення фасадів пропонують в Україні дві повнофункціональні системи Capatect Classic та Capatect Standard.

Це означає, що робити ремонт фасаду стало простіше, роблячи замовлення за нашим каталогом матеріалів від утеплювача та кріплень до фарби.

Для каркасних та висотних будинків Caparol пропонує систему Capatect Carbon “на замовлення”, що відрізняється високою зносостійкістю та міцністю.

Утеплення та оздоблення

Для вторинки

Про серію

Будматеріали для реставрації будівель та капітального ремонту зазвичай не виділені в окрему категорію у гіпермаркетах та інтернет-магазинах.

Caparol та ALPINA пропонує принципово новий підхід. Ви можете купити все необхідне для ремонту стін, підлог та стель з певними особливостями.

Для якісного ремонту можна купити будматеріали та не проводити повного демонтажу облицювання. При ремонті квартири беруть спеціальні види фарб.

Інтер’єри та фасади

Для будівель

Усі пропозиції

Caparol та ALPINA пропонують усі необхідні оздоблювальні матеріали, щоб вирішити будь-яку проблему фасаду або отримати бажаний декоративний ефект.

Крім серії Capatect для утеплення та облицювання фасаду запропоновані структурні, самоочисні, особливо стійкі та нано-фарби.

Якщо ви хочете зробити капітальний ремонт, ознайомтеся з рецептурою фарб та враховуйте особливості у вашому замовленні у нашому інтернет-магазині.

Капарол Днепр

Caparol
кращі в ЄСматеріали для будівництва та оздоблення інтер’єру вже в Україні

Дізнайтесь більше про наші оздоблювальні матеріали

Штукатурка Капарол

Грунт, штукатурки та шпаклівки

Для будівельних робіт потрібна ціла різноманітність оздоблювальних матеріалів, які можна придбати у нашому інтернет-магазині. При виборі фарб ви можете замовити будівельні інструменти. Це зробить будівельні роботи більш професійними та ідеальними.

Оздоблювальні матеріали - Фарби. Лаки. Декори. Системи утеплення.

Декоративні покриття

CapaDecor – це серія декоративних покриттів і супутньої продукції оздоблення. Наприклад, як шпатлевочная маса з дзеркальним глянцем StuccoDecor DI LUCE або матовим покриттям Stucco Satinato, є абсолютно ексклюзивні і авторські штукатурки, що не мають аналогів у інших виробників.

Модні палітри і фактури

Модні палітри і фактури

Сьогодні кожен бажаючий може замовити колеровку фарб і шпаклівок на заводі «Капарол-Дніпро» при обсязі замовлення від 100 л. Колеровку можна виконати самостійно, використовуючи фірмові колоранти, підбираючи власні дизайнерські відтінки.

Матеріали для дерева та металу

Робота з деревом і металом

Серія Caparol Capadur допоможе зробити ремонт дерев’яного будинку або забезпечити догляд дерев’яних виробів. У нашому інтернет магазині ви зможете купити лаки на різній основі та лісування для дерева, скориставшись нашим каталогом.

Реставрація старих будівель

Ідеальний ремонт в старих будинках

Серія Caparol Histolith дозволяє робити ремонт історичних та старих будівель, не демонтуючи все оздоблення до несучої конструкції, роблячи своєрідний косметичний ремонт. Це допоможе зробити ваш будинок більш автентичним.

Оздоблювальні матеріали - Фарби. Лаки. Декори. Системи утеплення.

Найефективніше фасадне утеплення в Європі

Caparol пропонує зробити ремонт фасаду будинку з використанням трьох систем утеплення “під ключ” Capatect Standard, Classic, Carbon. Дві з них є на нашому сайті, де ви також можете замовити безкоштовну доставку.

«Розумна» фарба для фасадів

«Розумна» фарба для фасадів

NQG фарби – це ідеальний варіант для зовнішньої стійкого до атмосферного впливу оздоблення. Вам знайомо, що самоочищається силікатна фарба з тривимірним каркасом краще за інших ЛФМ зберігає колір та захищає фасади.

Оздоблювальні матеріали - Фарби. Лаки. Декори. Системи утеплення.

Інноваційні формули ЛФМ

Материнський концерн DAW SE добре відомий в Європі своєї легендарної водорозчинною фарбою Alpinaweiß, винайденої в 1909 році. Бренд Caparol європейці знають, перш за все, як виробника першокласних синтетичних дисперсій.