Інтер’єрні фарби – професійні склади для ремонту приміщень

Сучасні інтер’єрні фарби представлені широким розмаїттям оздоблювальних складів, призначених для тих чи інших ремонтних робіт. Це стало можливо з розвитком дослідницьких технологій, що налагоджені відомими брендами Caparol, Alpina. На цей момент запропоновані латексні, силікатні, акрилові фарби, що відрізняються поліпшеними декоративними якостями. Високу популярність придбала універсальна силіконова фарба (Caparol), що володіє грязеотталкивающими і водовідштовхувальними властивостями.

Інтернет-магазин фарб «Ізосев» в Дніпрі представляє широкий набір професійних можливостей для декорування стін приміщень. В цьому розділі сайту кожен бажаючий може купити фарби Caparol, Alpina професійної якості, що гарантують ультра класнэ виконання будівельно-оздоблювальних робіт.

Пропонуються традиційні склади, наприклад, водоемульсійна фарба Caparol на основі акрилової, яка згодом може бути покрита блакиттю з метою надання брудовідштовхуючих властивостей і декоративних якостей.

Фарби (Caparol, Alpina і інші): властивості і склади

Інтернет-магазин «Ізосев» орієнтований на професійні ремонтно-будівельні роботи і пропонує продукцію ряду компаній, офіційно представляє інтереси і фарби Caparol, Alpina. Пропозиція відрізняється конкурентоспроможною ціною, використовується фірмова палітра фарб Caparol, доступна для колеровки складів.

На сторінках цього розділу ви можете купити фарбу Caparol на силікатної, силіконової, латексної акрилової і традиційної водоемульсійною основі. Представлені і декоративні покриття Caparol CapaDecor, що дозволяють отримати унікальні текстури, що нагадують тканини, камінь, металеві поверхні.

Про емаль

У розумінні приватного покупця олійні фарби також відносяться до представлених в цьому розділі складам. Це не так, йдеться про емаль на основі алкідних лаків і інших матеріалів, які утворюють покриття з естетичними і водовідштовхувальними властивостями.

Суміши на основі пентафталевих і алкідних смол (Caparol) часто застосовуються для фарбування металу і дерева. Для отримання алкідних емалей, які представляють значну частку асортименту лакофарбових покриттів, використовується суміш лаку і стійких пігментів. Склад сприяє отриманню естетичних захисних лакофарбових покриттів, в тому числі, для фарбування радіаторів і меблів.

Властивості сучасних фарб

Професійні склади Caparol мають ряд основних і додаткових властивостей:

 • поліпшеною покривною здатністю, витрата не перевищує 150 мл/м2;
 • декоративними властивостями;
 • представлені матовою, напівматовою і глянсовою фактурою;
 • брудозахисними і водовідштовхувальними властивостями;
 • мають антигрибкові якості;
 • в окремих випадках мають об’ємну фактуру за рахунок наповнювачів різних фракцій.

Фарби виготовляються на різних базових засадах і мають ряд унікальних властивостей, в магазині представлені:

 • акрилові бази на полімерній основі, стійкої до атмосферних опадів;
 • латексні склади, що представляють собою рідкий каучук, ідеальної фасадної фарби, яка самоочищається, замість водоемульсійною;
 • силікатні, що володіють водовідштовхувальними характеристиками, призначені для фарбування стін з нестійкою штукатуркою;
 • брудовідштовхуючі еластичні силіконові фарби для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Фірмові суміші (Caparol) утворюють покриття, стійкі до зносу, завдяки захисним плівкам, в більшості випадків пропускають повітря. Компоненти можна знайти в описі конкретного найменування продукції і позначеннях лакофарбових матеріалів, що відносяться до властивостей ЛФМ. Вся продукція супроводжується технологією нанесення ЛФМ, що дозволяє отримати гарантовану якість і відмінні сполучні властивості між шарами покриття.

Професійні можливості фарб Caparol і інших брендів

В асортименті інтернет-магазину представлені фарби Капарол (Caparol) та інших брендів. Покупці можуть придбати різні види спеціалізованої продукції, це фарба на стелю, для стін, є спеціальні внутрішні інтер’єрні фарби та інші.

Перерахуємо деякі найменування продукції Caparol, купити яку можна в нашому магазині:

 • фарба водоемульсійна фасадна біла (Caparol, Alpina) на латексній і акрилової основі;
 • акрилові фарби Caparol для інтер’єрних робіт;
 • алюмінієві силіконові для металевих конструкцій і батарей;
 • фарба для меблів.

На фарби Caparol ціна досить висока, звернемо увагу, що багато складів водорозчинні. Якщо покупцеві не потрібна висока покривна здатність, продукти можна розбавити до потрібної консистенції. В результаті ви отримаєте фарби Caparol за звичайною ціною, але більш високої якості при більш низьких витратах на доставку. Альтернативою вибору можуть бути бюджетні інтер’єрні фарби Alpina.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.