Грунтовки Caparol – гарантія адгезії у всіх складних випадках

Бренд та виробник Caparol є визнаними лідерами у сфері виробництва ЛФМ. Одним з напрямків, звичайно ж, є адгезійні грунтовки Caparol, в основні функції яких входить вирівнювання поглинаючих здібностей поверхонь, поліпшення адгезії, зміцнення основ та забезпечення рівномірного оптичного ефекту при нанесенні фінішного покриття. Виробник випускає криючі, структурні, напівпрозорі та прозорі ґрунти, що використовуються у різних видах ремонтних робіт. Також пропонуються мікробіоцидні склади для обробки стін та поверхонь, уражених грибком.

Використовувана сировина

Грунтовки Caparol традиційно представлені лінійкою продуктів на водорозчинній основі та на основі розчинників, що відрізняються сферою застосування та вартістю. У продажу є універсальні ґрунти, які можуть бути використані з більшістю лакофарбових матеріалів Caparol. Продукти зі зниженою кількістю летких канцерогенів позначені на упаковці знаком стандарту E.L.F.

Структурний грунт, який зазвичай використовується для декоративних штукатурок, у Caparol замінений спеціальним продуктом для серії Capadecor, а грунтовка з кварцовим наповнювачем представлена ​​реставраційною серією Histolith.

У цілому, концепція випуску продуктів компанією спрямовано вирішення певних проблем ремонту. У асортименті можна зустріти багато цікавих прикладів ЛКМ, які мають аналогів над ринком. Вони не завжди доступні для покупки в Україні, але можуть поставлятися під замовлення.

Основні властивості грунтовок Капарол

Крім спеціалізованих особливостей, спрямованих на боротьбу з певними проблемними особливостями поверхонь, що покриваються, є і універсальні якості, характерні для всіх продуктів Капарол. Вони багато в чому залежать від використовуваної сировини, а використання сировини від лінії, де застосовується рекомендована грунтовка.

Наприклад, у категорії водорозчинних прозорих ґрунтів можна знайти антисептик FungiGrund, концентрат силікатної грунтовки серії Sylitol або універсальний Capatect Unigrund, що використовується у всіх системах теплоізоляції.

Іншими словами, грунтовки Caparol відрізняються за складом та якостями, але мають базовий набір характеристик.

Наприклад:

  • ґрунтовки забезпечують хорошу адгезію, але її інтенсивність залежить від характеру сировини. Силікатні ґрунти SilikatGrund відносяться до складів глибокого проникнення, а силікатний концентрат Sylitol більш універсальний та призначений для зміцнення та покриття мінеральних поверхонь;
  • склади враховують особливості пористих поверхонь, що обсипаються і нерівномірно вбирають;
  • вирівнюють поглинаючі особливості підкладки;
  • забезпечують рівномірні оптичні характеристики фінішним покриттям.

Всі продукти легкі в обробці та відрізняються низькою канцерогенністю. Деякі з них рекомендовані для ремонту в кімнатах алергіків та дітей.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.