Комплектуючі матеріали систем теплоізоляції фасадів

До комплектуючих матеріалів систем теплоізоляції прийнято відносити монтажні дюбелі, які використовуються для кріплення пінополістирольних і мінеральних плит на утеплювати фасад. Також до цієї категорії відносяться різні металеві профілі, що дозволяють захистити фасад від попадання води між стіною і шаром теплоізоляції і відшаровування плит утеплення. В інтернет-магазині «Ізосев» представлена ​​повна комплектація систем теплоізоляції Caparol Capatect серій Classic, Standard, Longlife і Carbon. В цьому розділі магазина ви можете вибрати і придбати комплектуючі матеріали: набори дюбелів для кріплення, розраховані на навантаження даних систем, металеві профілі та інші пристосування.

Як виконувати монтаж системи утеплення Caparol Capatect

Система теплоізоляції Caparol Capatect є багатошаровою конструкцією, в основні завдання якої при експлуатації входить утримання тепла утеплюється будівлі в зимовий період. У загальному і цілому, конструкція складається з шарів: армуючого шару, утеплювача, армуючої сітки і штукатурної маси, а також ЛФМ оздоблювального шару з високою покривною здатністю.

Завдяки використаним така конструкційна оздоблення фасаду володіє несучими функціями, захищає фасад від руйнування за рахунок зміщення «точки роси» на зовнішній шар обробки фасаду, що не піддається температурній усадки. До прямих властивостей утеплення, звичайно ж, відноситься зниження витрат на опалення, звукоізоляція приміщення і підвищення рівня комфорту. Приємним бонусом стає капітальний і довговічний ремонт фасаду.

Монтаж системи утеплення Caparol Capatect здійснюється в наступній послідовності:

  • нанести грунтувальну суміш на основу і при необхідності зміцнити підкладку перед проведенням робіт;
  • нанести клейову мінеральну суміш;
  • провести приклейку плит утеплювача на старий фасад;
  • після висихання клею необхідно закріпити плити за допомогою монтажних дюбелів;
  • обштукатурити шар теплоізоляції з армуючою сіткою;
  • нанести шар облицювання і пофарбувати фасад за бажанням.

В цілому, описаний процес не відрізняється від класичних робіт по утепленню будинків і будівель, але при необхідності ви можете отримати детальну інструкцію з використання запропонованих технологій утеплення на сайті виробника.

Придбай дюбелі і комплектуючі систем утеплення по знижці

Щоб скористатися знижками на деякі товари в нашому інтернет-магазині «Ізосев», просимо вас підписатися на розсилку новин. Тоді ви зможете оперативно дізнаватися інформацію про акції в нашому магазині.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.