Фінішні покриття для дерева и металу на водній основі

Професійна обробка дерева істотно відрізняється від того, що ми звикли робити під час ремонту. Причому це стосується не тільки покупців, які роблять ремонт самостійно, але і професіоналів. До фінішних покриттів зазвичай відносять лаки, емалі, просочення і лесування. З їх допомогою роблять заключний декоративний шар покриття. Він може бути відтіночним, прозорим або ж непрозорим. Для фахівців Caparol фінішні покриття – це продукти для кінцевих споживачів, яким потрібні були матеріали для дерева і металу і безпосередньо фінішні покриття.

Асортимент фінішних покриттів Caparol для дерева на водній основі

Після тривалої експлуатації ви можете оновити радіатори за допомогою фінішного покриття Capacryl Heizkörper-Lack. Для його нанесення поверхню потрібно попередньо обробити, погрунтовать і покрити за допомогою специалізованного продукту, отримавши в результаті красиву глянсову поверхню. Цей білий лак відрізняється високою стійкістю до пожовтіння. Отримати різні відтінки споживачі можуть за допомогою Capacryl Haus-Lack 2000, але білий з цієї серії не рекомендується.

Глянцевий акриловий білий лак пропонується Капарол і для фінішного покриття вікон – Capacryl Fenster-Lack. З його допомогою можна отримати прекрасний глянець і зовнішній вигляд, що не поступаються металопластикові. До унікальних фінішних покриттів відноситься перлова емаль Capacryl Effektlack, після якої виходить елегантно-матове покриття з перловим ефектом. Вона часто використовується для поновлення старих емалевих фарб. Стандартний відтінок відповідає RAL 9006, можна колеровать в будь-який колір за допомогою ColorExpress.

Для зовнішніх декоративних покриттів використовується Capadur Wetterschutzfarbe NQG. Це спеціальне лакове фінішне покриття для деревини, стійке до атмосферних опадів. Зроблено на основі з нанокварцевимі компонентами NQG.

Традиційні фінішні покриття від ALPINA на водній основі

Звичні фінішні покриття можна купити у ALPINA. Представлений асортимент фарб-емалей, лазурит, лаків, лессировок і просочень. Інтернет-магазин «Ізосев» може вам допомогти в підборі професійних, споживчих та спеціальних продуктів для фінішних покриттів дерев’яних основ для інтер’єру та вулиці.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.