Грунтувальні пігментовані водорозчинні фарби – це якісний вибір

Як правило, Грунтувальні пігментовані водорозчинні фарби відносяться до типу глибокопроникаючих зміцнювальних грунтовок. На відміну від прозорих грунтів, які можуть використовуватися для знепилювання поверхні перед фарбуванням, пігментовані грунтовки завжди відрізняються унікальним складом. Виробники в них вносять спеціальні наповнювачі для поліпшення адгезійної здатності і зв’язування покриття і стін.

Чи тільки кварц-грунт може впоратися із завданням адгезії

Багатьом нашим покупцям, які тільки звернули увагу на продукцію грунтовки Капарол і Альпіна, відомі криють кварц-грунти з кварцовим наповнювачем. Цей вид грунтовки відмінно підходить для декоративної штукатурки, забезпечуючи міцність основи і знижуючи вбирання вологи поверхнею обробки. Але рецептура на основі кварцу не є єдиною. Це бюджетна версія пигментированной грунтовки.

У продажу можна зустріти глибокопроникаючи мікропористі грунти, полімерні суміші, які імітують фізичні властивості клейової основи. Деякі грунтовки цього типу створені на основі сумішей дисперсій і мікродісперсій, забезпечуючи чудове зчеплення декоративно-оздоблювальних шарів.

Вибір грунтовальной суміші відбувається виходячи зі складу фінішної поверхні і стану стіни. Фахівці інтернет-магазину «Ізосев» можуть допомогти з вибором для персональних цілей клієнта.

Рецепт вапняної грунтовки

Першою грунтовальной фарбою в історії став продукт на основі вапна. Подібні суміші застосовували при розпису фресками храмів. Нанесення між шарами фарби вапняної грунтовки робила картини дуже міцними, ефект від яких нагадує полімерні підстави.

Склад грунтовки (на 2-3 літри води):

  • 1,5 кг вапняного тесту;
  • 100 г господарського мила;
  • 50 г оліфи.

Готову масу розводять ще в 2-3 літрах води перед використанням.

Грунтовка на основі вапна дуже нагадує вапняні фарби, але надає міцності основи і створює якісний шар адгезії. Найчастіше її використовують перед фарбуванням саманних стін, покритих крейдою, або ж в якості універсального грунту.

Якщо вам потрібна більш передова рецептура, зверніть увагу на товари інтернет-магазину «Ізосев». У нас представлені кращі грунтовки сучасності.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.