Фасадні дисперсійні фарби Caparol та ALPINA

Окрім універсальних складів ЛКМ загального призначення з широким набором властивостей та характеристик до «всіпогодніх» фарб відносяться і фасадні дисперсійні фарби Caparol та ALPINA. Лакофарбові матеріали на основі синтетичних дисперсій відрізняються високою адгезією до основи. Вони ніколи не утворюють бульбашок, при використанні ґрунтувальних розчинів по сильно і нерівномірно поглинаючих поверхнях. Відмінно лягати на будь-яку підкладку та утворюють рівномірне покриття та відтінок при колеровке.

Дисперсійні фарби часто виготовляють з додаванням інших в’яжучих та фактуроутворювальних складів. Наприклад, силікону, латексу, акрилату, силоксану, поліуретану. Такі фарби поєднують властивості дисперсійних фарб та присадок. В результаті виходить дуже ефективна у фарбуванні суміш універсального застосування.

Що являють собою дисперсії та присадки

Дисперсія – це водні дисперсії кополімерів за прикладом «тверде в рідкому». Якщо йдеться про акрилові дисперсії, то даним кополімером є акрил, але можуть бути й інші складові, включаючи латекс, бутадієнстирол, вініл-ацетат. Тобто дисперсійна фарба може бути виготовлена ​​на основі різних кополімерів або їхньої композиції.

Найдешевшою воднодисперсійною фарбою є склад на основі ПВА-дисперсії. Склад своїх дисперсій, використовуваних ЛКМ, концерн DAW не розкриває, тількі вказан інгредієнт у складі як синтетична дисперсія. Але ви можете бути впевненими, що у фарбах Альпіна та Капарол використовуються найкращі дисперсії на ринку. Це пов’язано з тим, що саме DAW є їх розробником та виробником.

Знижки на дисперсійні фарби в інтернет-магазині «Ізосєв»

У цьому розділі інтернет-магазину ви знайдете найвигідніші пропозиції та легендарні продукти Капарол. Вони є сумішшю фірмових дисперсій і присадки, властивості якої потрібно надати фарбі. Якщо ви бажаєте отримати знижку на покупку до 20%, підпишіться на нашу розсилку, щоб отримувати повідомлення з початку акції.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.