Фасадні шпаклівки – для ідеальної обробки фасаду

Сучасні фасадні шпаклівки є універсальним засобом для декоративної і захисної обробки фасаду. Вони вирівнюють поглинання штукатурки, зменшують витрати фарби, захищають фасад і надають додаткові гідрофобні властивості. Зазвичай фінішний шар наноситься тонким шаром з декоративною метою, щоб зробити фарбу більш ефектною і зменшити витрату преміальної суміші. Шпаклівка може наноситися як адгезійний шар між фінішної облицюванням і штукатурним шаром, в тому числі, виконуючи теплоізоляційні і армуючі функції.

Шпаклівки для фасаду – що вибрати

В інтернет-магазині «Ізосев» можна придбати мінеральні і дисперсійні шпаклівки брендів Капарол і Альпіна. Продукція доступна по акціях зі знижками до 20%. Шпаклювальні маси доступні в серії ALPINA Expert. Це хороша і бюджетна воднодисперсійна шпаклівка. Вона використовується для усунення дрібних дефектів і вирівнювання поверхні.

Товщина шару може варіюватися від 1 до 3 мм, при цьому шпаклівка може витягуватися «в нуль». ALPINA Expert не дає усадки і не стягується, але дає стабільну товщину шару 3 мм одного нанесення. Готове покриття має виняткову паропроникністю. Може використовуватися для вирівнювання гіпсових і бетонних покриттів.

Caparol пропонує продукти з товщиною робочого шару 1 мм і 3 мм. Відмінною рисою є простота нанесення і шліфування, а також поліпшена в порівнянні з Альпіна механічна міцність. Це досягається за рахунок дисперсійних матеріалів і присадок, що входять до складу.

Є у Капарол продукт і на основі полімеризації смоли. Товщина шару нанесення може досягати 3 мм, але зазвичай цей вид шпаклівки використовують з ремонтними цілями.

Дисперсійна і мінеральна шпаклівка, що краще

Безумовно, все дисперсійні матеріали показують велику довговічність, еластичність, що дозволяє уникнути тріщин та забезпечити захист від опадів. Мінеральні шпаклівки також можуть використовуватися для вирівнювання поверхонь з бетону і покриття стартовою штукатурки. Але дисперсійні склади мають кращу адгезію. Що особливо важливо при нанесенні декоративних мас. Перед нанесенням фінішного покриття шпаклювати шар може бути зашліфований на відміну від штукатурної маси.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.