Фасадні шпаклівки – для ідеальної обробки фасаду

Сучасні фасадні шпаклівки є універсальним засобом для декоративної і захисної обробки фасаду. Вони вирівнюють поглинання штукатурки, зменшують витрати фарби, захищають фасад і надають додаткові гідрофобні властивості. Зазвичай фінішний шар наноситься тонким шаром з декоративною метою, щоб зробити фарбу більш ефектною і зменшити витрату преміальної суміші. Шпаклівка може наноситися як адгезійний шар між фінішної облицюванням і штукатурним шаром, в тому числі, виконуючи теплоізоляційні і армуючі функції.

Шпаклівки для фасаду – що вибрати

В інтернет-магазині «Ізосев» можна придбати мінеральні і дисперсійні шпаклівки брендів Капарол і Альпіна. Продукція доступна по акціях зі знижками до 20%. Шпаклювальні маси доступні в серії ALPINA Expert. Це хороша і бюджетна воднодисперсійна шпаклівка. Вона використовується для усунення дрібних дефектів і вирівнювання поверхні.

Товщина шару може варіюватися від 1 до 3 мм, при цьому шпаклівка може витягуватися «в нуль». ALPINA Expert не дає усадки і не стягується, але дає стабільну товщину шару 3 мм одного нанесення. Готове покриття має виняткову паропроникністю. Може використовуватися для вирівнювання гіпсових і бетонних покриттів.

Caparol пропонує продукти з товщиною робочого шару 1 мм і 3 мм. Відмінною рисою є простота нанесення і шліфування, а також поліпшена в порівнянні з Альпіна механічна міцність. Це досягається за рахунок дисперсійних матеріалів і присадок, що входять до складу.

Є у Капарол продукт і на основі полімеризації смоли. Товщина шару нанесення може досягати 3 мм, але зазвичай цей вид шпаклівки використовують з ремонтними цілями.

Дисперсійна і мінеральна шпаклівка, що краще

Безумовно, все дисперсійні матеріали показують велику довговічність, еластичність, що дозволяє уникнути тріщин та забезпечити захист від опадів. Мінеральні шпаклівки також можуть використовуватися для вирівнювання поверхонь з бетону і покриття стартовою штукатурки. Але дисперсійні склади мають кращу адгезію. Що особливо важливо при нанесенні декоративних мас. Перед нанесенням фінішного покриття шпаклювати шар може бути зашліфований на відміну від штукатурної маси.