Шпаклівки та штукатурки – кращі склади і добавки для отримання якісної обробки

Оздоблення стін і стелі штукатурними складами як техніка облицювання з’явилася задовго до сучасної цивілізації. У давнину шпаклівки і штукатурки використовувалися для вирівнювання стін і досягнення естетичної поверхні грубого натурального і штучного каменю. До нас дійшло безліч складів на основі різних мінеральних добавок: глиняних, цементно-вапняних, цементно-піщаних, глиняно-вапняних, гіпсових. Вони складаються з подрібнених мінеральних компонентів, що додають необхідні властивості при штукатурці стін і необхідну в’язкість для формування поверхні.

Інтернет-магазин Ізосев в Дніпрі пропонує фірмові штукатурні суміші Caparol (Krautol), Alpina, а також мінеральні склади з бюджетною ціною. Підібраний асортимент допоможе швидко знайти потрібний варіант покриття за прийнятною ціною.

Особливості штукатурних і шпаклювальних сумішей

Штукатурка від шпаклівки відрізняється технікою нанесення і складом. Шпаклівка заснована на мелкоізмельченной мінеральних наповнювачах, що надає їй «кремовою» консистенції, що ідеально підходить для фінішного вирівнювання. До окремої категорії обробки відноситься декоративна штукатурка, вона може складатися з мінеральної муки з частинками різних фракцій і добавок.

В основному вона використовується для створення поверхневого шару облицювання за винятком спеціальних видів покриттів. Таким прикладом служить марокканська штукатурка, що виготовляється за стародавнім рецептом з гідравлічного вапна, кизельгура, глини та інших компонентів. В результаті виходять стійкі до води фінішні покриття, що відрізняються високою твердістю і довговічністю, це покриття раніше використовувалося для оздоблення храмів. В даному випадку поєднуються властивості стартового і фінішного шару, що не характерно для оздоблювальних матеріалів. Найчастіше вони виконуються з різних матеріалів і складів.

Різниться і інтер’єрна та фасадна штукатурка. Відмінність полягає в складі. Фасадні матеріали виконуються в основному на цементній основі. При додаванні полімерних добавок цементна штукатурка набуває додаткової міцності по відношенню до атмосферних опадів. Найпопулярнішою з усіх пропозицій на ринку залишається штукатурка короїд. Вона виконана на основі різних фракцій мінеральних добавок, що дозволяє отримувати після нанесення характерну текстуру.

 

Фасадні штукатурки

Для оздоблювальних цілей використовують сірий і білий цемент. Біла основа може не фарбуватися, а наноситися готовим шаром в суміші з пігментами. Для зовнішніх робіт представлені акрилові і латексні готові склади для виконання високоякісного фінішного декоративного шару. Від вибору основи залежить ціна штукатурки і отриманий ефект.

У продажу можна зустріти стійкі до води після нанесення популярні цементно-вапняні мінеральні штукатурки для фасаду, також використовуються для бюджетної облицювання з імітацією каменю та інших фінішних покриттів під фарбування. Цей вид штукатурки під фінішний шар використовується, коли пред’являються відносно невисокі вимоги до якості декоративного оздоблення. Але в деяких випадках використовують шпаклівки та штукатурки для обробки.

Склади з термо- і гидроїзолірующимі наповнювачами дозволяють додатково утеплити і захистити фасад від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Наповнювачі можна ввести, якщо ви хочете зробити штукатурку своїми руками. Для поліпшення якості нанесення рекомендуємо в суху штукатурну будівельну суміш додати акрилові або латексні суміші.

 

Інтер’єрні шпаклівки і штукатурки

Для обробки приміщень використовується цементно-вапняна, цементно-піщана, полімерна, термоизолирующая і гіпсова штукатурка. Серед любителів екоматеріалов популярність набирає глиняна обробка, особливо органічно смотрящим в саманних будинках.

При внутрішніх роботах штукатурні роботи виконуються в 2 і більше шару. Перший стартовий шар вибирається виходячи з вимог до приміщення і бюджету. Цементно-вапняними складами покривають стіни за умови підвищеної вологості і якщо передбачається ризик появи грибка на стінах. Для посилення захисних властивостей в штукатурні склади вводяться різні фунгіцидні добавки, що не шкодять здоров’ю.

Для оздоблення стін запропонований широкий вибір декоративних штукатурок, купити які можна в готовому вигляді, або приготувати самостійно. Перевагою готових сумішей є висока еластичність і стійкість до розтріскування.

Особливою популярністю користується венеціанська штукатурка. Вона виготовляється з мармурової муки, що надає покриттю глянсовий ефект. На фото штукатурок до кожного товару в розділі декоративних покриттів показані ефекти, одержуваних за допомогою високоякісних оздоблювальних матеріалів брендів Caparol, Alpina. Інтернет-магазин Ізосев в Дніпрі завжди радий співпраці з новими покупцями. Ми пропонуємо найкращі шпаклівки та штукатурки на ринку.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.