Фасадні мінеральні штукатурки – бюджетне і надійне рішення

Особливістю мінеральних штукатурок є поставка продукту у вигляді мінеральної суміші, яка вимагає розведення і емульгування водою. Таким чином, при тій же масі готових дисперсійних складів готова маса з мінеральної суміші буде перевищувати за обсягом приблизно на 50%. Віддаючи данину будівельної традиції, Капарол випускає фасадні мінеральні штукатурки. При цьому покупцям доступні найактуальніші позиції, про які розповідають фахівці інтернет-магазину «Ізосев».

Мінеральні суміші – наскільки краще, наскільки гірше

Мінеральні суміші – це данина традиції або ж здатність Caparol відповідати запитам всіх без винятку покупців, так як саме цей вид обробки має постійний попит. Незважаючи на те, що виробники переходять на готові дисперсійні штукатурки, що відрізняються цілим рядом переваг, мінеральне облицювання зберігає свою популярність.

Caparol випускає полегшені мінеральні ґрунтувальні штукатурки з теплоізоляційними характеристиками на основі «теплих» наповнювачів. Крім цього до складу входять присадки і пластифікатори, що поліпшують адгезію і гідрофобність, а також добавки, що роблять розчин пластичним і легким в нанесенні.

Caparol випускає продукти на сірому і білому варіанті. Продукція дуже економна у витраті.

Відвантаження важкого товару з інтернет-магазину «Ізосев»

Пропоновані фасадні мінеральні штукатурки доставляються покупцям кур’єром по Дніпру і області, а також за допомогою транспортних компаній в усі регіони України. Ви можете придбати популярну продукцію зі знижкою в період акцій або ж замовити менш затребувані, але цікаві продукти компанії. Альпіна не випускає мінеральні суміші, но ви можете купувати високоякісні фарби для фасадів.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.