Фасадні декоративні штукатурки для теплоізоляційних систем

У цьому розділі інтернет-магазину «Ізосев» для зручності покупців зібрані всі декоративні штукатурки для фасадного облицювання, які можна використовувати в системах теплоізоляції фасадів. Відразу варто уточнити, що тут представлені не тільки суміші і продукти, що входять в серію Capatect. У цьому розділі ви зможете підібрати собі фасадні декоративні штукатурки саме для фінішної декоративної обробки фасаду. Це фасадні суміши для обробки «під цеглу», «під камінь», для створення ефекту гротто та імітації марокканської штукатурки.

Чим відрізняється преміальна фасадна декоративна штукатурка від звичайної?

Будівельні магазини України пропонують мінеральні і дисперсійні суміші, які можна використовувати для декоративного облицювання фасадів. Кожен з цих видів має свій набір переваг і недоліків і в інтерьерному застосуванні дозволяє отримати покриття досить високої якості. Однак всі недоліки стають відчутними саме в фасадній обробці. Давайте розберемося, які готові і мінеральні штукатурки варто використовувати в оздобленні фасадів.

Професіонали вам скажуть, що в бюджетному сегменті це повинні бути цементно-вапняні склади для додання покриттю антисептичних і гідрофобних властивостей. Готову обробку покривають латексної або силіконової фарбою, щоб уникнути появи дрібних тріщин. Склади на основі силіконової смоли успішно відштовхують забруднення, так що пофарбована стіна буде завжди чистою. Зворотний ефект буде спостерігатися у акрилової фарби через особливості електростатичного потенціалу, що притягує забруднення. Той же принцип і у штукатурок.

Коли ви купуєте професійні фасадні штукатурки концерну DAW, мова йде про Caparol і ALPINA, над описаними властивостями працює виробник. Споживачеві залишається вибрати відповідний продукт. З цієї причини преміальні штукатурки і фарби від DAW гарантують кращий результат ніж саморобні склади або вибір продукції з усього розмаїття пропозицій невідомих заводів.

Caparol – це більш дорогий сегмент, ці ЛФМ і суміші відрізняються кращими екологічними якостями і тривалим терміном експлуатації. ALPINA – це преміальні бюджетні продукти, які значно перевершують за якістю пропоновані в Україні фарби середнього цінового сегмента.

Як отримати знижку в інтернет-магазині «Ізосев»

Будь-який покупець може купити фасадні декоративні штукатурки для теплоізоляційних систем зі знижкою до 20% за участю в оголошених акціях або при великих оптових замовленнях. Підпишіться на наші розсилки, щоб отримувати інформацію про зниження ціни на фасадні декоративні штукатурки своєчасно.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.