Грунтовки під декоративні покриття для підготовки адгезійної підстави

Нанесення будь-якого декоративного покриття вимагає відповідної обробки поверхні підстави. Потрібно забезпечити рівномірне та помірне поглинання вологи, бути впевненими в тому, що вже через місяць на штукатурці не з’являться тріщини. Грунтування поверхні зменшує витрату фарби і спрощує отримання ідеально рівного фінішного покриття. Але найголовніше в тому, що потрібно від початківця і досвідченого штукатура. Перш за все, це підготовка адгезійного підстави, з чим і впораються професійні грунтовки під декоративні покриття.

Серії матеріалів для декорування стін

Виробники намагаються випускати ЛФМ серією, яка максимально спрощує отримання якісного результату. Незважаючи на те, що під декоративні покриття рекомендується кварц-грунт, Caparol випускає власні грунтовальние суміші, адаптовані до особливостей матеріалів. В даному випадку мова йде про двох продуктах-грунтах. Це універсальна грунтовка під декоративні покриття CapaDecor і грунт для нанесення металізованих паст.

При виборі продукції враховуйте, що запропоновані грунтовальние суміші розраховані на завдання створення декоративних покриттів. Можливо, вам доведеться їх робити в старому житловому приміщень і по тресківающімся стінам. У цьому випадку підготовка основи повинна передбачати особливості реставрації приміщення. Можна вибрати склошпалери Капарол і позбутися від проблеми розтріскування.

Можливо, потрібна серйозна підготовка стін, уражених грибком. Декоративні покриття – це дорогі ЛФМ, тому вимагають серйозного підходу в підборі матеріалів. Запропоновані грунти можуть використовуватися для аналогічних робіт з продукцією інших виробників.

Інтернет-магазин «Ізосев» пропонує повнокомплектні серії покриттів з усіма необхідними ЛФМ. Запропоновані в розділі грунти спеціально розроблені для лінійки продукції Caparol CapaDecor.

Чому не можна обійтися без хорошої грунтовки

Декоративні покриття виготовляються з штукатурок, шпаклівок, паст і фарб з підвищеною покривістістю і щільністю. Відповідно, вони створюють напругу на поверхні обробки. Основа може бути недостатньо міцною, сухою, схильною до розтріскування. Ці проблеми багато в чому вирішують грунтовальні розчини.

З їх допомогою можна вирівнювати поглинання поверхні облицювання, зміцнювати верхній шар, підвищувати гладкість підстави, забезпечувати необхідний рівень адгезії. В окремих випадках на основу монтують поліпропіленову сітку, якщо прогнозованої міцності грунту може не вистачити.

Купуючи серійні продукти Caparol і Alpine, спеціально розроблені для декоративних покриттів, майстри і приватні особи можуть розраховувати на відмінний результат навіть при відсутності великого досвіду ремонту.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.