Ефектні домішки для декоративних штукатурок

Для декорування преміального класу використовується фінішне покриття, яке виконує з преміальних мінеральних складів на основі білого цементу, дорогих наповнювачів. Це може бути мармурова мука, кизельгур, білий пісок (кварц), мелений доломіт, а також інші популярні ефектні домішки для декоративних штукатурок. З їх допомогою на стінах можна отримати міцну, схожу на камінь мінеральну облицювання з цікавими включеннями.

Як добитися ефекту натурального каменю

За допомогою спеціальних інструментів для декоративної штукатурки домагаються ексклюзивних ефектів мармуру, кварцу, вапняку. Фактуру отримують шпателями різних розмірів. Для цих цілей використовуються різні ефектні добавки для декоративних штукатурок і епоксидне сполучна.

Для створення фактури використовуються насадки для полірування, терки з губкою, для отримання рівномірних відтінків – міксери-мішалки для фарби. Більш простим варіантом обробки залишаються штампи декоративні. Для цих цілей підходить інструмент для внутрішньої обробки, має універсальні властивості.

За допомогою декоративних домішок і інструменту для внутрішнього і зовнішнього облицювання можна отримати на фасаді і внутрішніх стінах імітацію деревини, текстилю, оксамиту з приємною фактурою. Використовуються не тільки ефектні добавки для декоративних штукатурок, а й шпатель для імітації текстури дерева, декоративні валики, спеціальні кельми. Вони застосовується для обробки підлог «під дерево», фарбування стін і інший декоративного облицювання.

Як використовувати домішки в роботі штукатура

Ефектні домішки для декоративних штукатурок досить ввести до складу штукатурної, шпатлевальной маси або пасти. Рекомендуємо це робити відповідно до рекомендацій виробника, щоб облицювання зберігала свою міцність. Для нанесення використовуються звичні інструменти для нанесення декоративної штукатурки.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.