Гладкі покриття декоративними штукатурками і пастами

Декоративні штукатурки за замовчуванням представляються структурними з приємною фактурою. Однак серед дизайнерів популярні гладкі покриття для декоративного оформлення стін та стель. Вони виконуються тонованими пастами, що криють і прозорими дисперсійними фарбами з розписом до досягнення бажаного ефекту. У цьому розділі інтернет-магазин «Ізосев» пропонує різні тонують пасти і декоративні фарби для художнього оформлення стін.

Гладкі декоративні покриття стін – тренд останніх сезонів

Щоб досягти прогнозованого ефекту, краще скористатися професійними продуктами для фарбування стін і стель. Для цих цілей пропонуються металізовані пасти серії Caparol CapaDecor. Їх можна використовувати в поєднанні з іншими декоративними ЛФМ і створення монопокриття. Це виглядає елегантно і красиво, так як будь-яка запропонована Caparol металізована фарба має делікатне мерехтіння.

Крім срібних, золотистих фарб «Ізосев» пропонує купити декоративні гладкі штукатурки або фінішні шпатлевальние маси для отримання обробки.

Де брати ідеї щодо вибору декоративних гладких покриттів стін?

Якщо ви хочете вдіяти не дешеву штукатурку, а скористатися розробкою професійних дизайнерів, зверніться до бібліотеки Капарол. У ній ви знайдете модні покриття та інструкції щодо їх отримання. Це буде красиво, стильно і модно. Оздоблення виконується ЛФМ Caparol із зазначенням пігментів для отримання потрібного кольору. У підсумку ви можете зробити дизайнерський ремонт без дизайнера, при цьому віддавши перевагу найкращим європейським матеріалами. Наприклад, тій же фарбі Indeko, що не має аналогів на ринку і ідеально підходить для екологічно-чистих інтер’єрів, дитячих і спалень.

Запропоновані в цьому розділі покриття можна структурувати, додавши ефектні домішки. В результаті у вас є можливість для творчості, щоб створити авторську розпис стін. Ця пропозиція актуальна для креативних натур і художників, які виконують роботи на замовлення.

«Ізосев» може запропонувати постійним клієнтам не тільки першокласні декоративні покриття, але і прийнятні ціни, бонуси і знижки.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.