Пігмент з ефектом блиску для преміальних інтер’єрів

Ефект блиску в інтер’єрі створює не лише особливий настрій, а й чудову та буквально магічну атмосферу. Відтінкові лесування з іскристими добавками люблять навіть строгі інтелігенти, що наслідують класичний стиль, тому що це просто красиво і вишукано. Бренд Капарол пропонує пігменти з ефектом блиску як окремий продукт, також представлені металізовані фарби та добавки в ЛФМ. З їх допомогою можна робити розпис ліпних деталей, оформляти деталі інтер’єру, акцентні стіни або додавати в самостійно приготовані оздоблювальні матеріали.

Які пігменти пропонує Caparol

Насамперед, брендом представлений перламутр у різних відтінках. Звичайно, це класичний білий пігмент, а також червоний, зелений, синій та жовтий. Запропоновано металізовані добавки в сріблястому та золотистому відтінку для декоративних штукатурок для створення покриттів з «діамантовим розсипом». Також у продажу є срібляста шпаклівка для декоративних ефектів.

Пігменти виконані з подрібненого металу або перламутру та створюють необхідний настрій в інтер’єрі, якщо ви вибрали такий варіант декору. Їх можна додавати у всі ЛФМ Капарол у необхідному дозуванні, щоб досягти різних ефектів.

В які ЛФМ можна додавати пігменти

Пропоновані добавки можна використовувати в пропорції, що рекомендується виробником, для досягнення обраної інтенсивності блиску. Для отримання гарантованого результату краще використовувати готові техніки нанесення декоративної штукатурки та фарби.

На свій розсуд ви можете додавати пігменти у всі продукти Capadecor, поліруретанові фарби, що лісують, і воски для обробки мінеральних, дерев’яних і металевих поверхонь. Для цих цілей в якості основи можна використовувати ЛФМ інших виробників.

Інтернет-магазин «Ізосєв» може надати консультацію щодо вибору та поєднання матеріалів, багато корисної інформації ви знайдете в нашому блозі.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.