Грунтовка на основі розчинника Caparol

Незважаючи на те, що виробник спеціалізується на випуску барвистих дисперсійних складів, грунтовка на основі розчинника Caparol представлена в асортименті. І цей вид продукції має своє призначення, а застосування за рекомендаціями виробника допомагає отримати чудовий результат ремонтних робіт.

Продукція Капарол більше орієнтована на дисперсійні склади, також запропоновані та застосовуються ґрунтовки на основі розчинника Caparol. Це ЛФМ спеціалізованого застосування. Насамперед, вони використовуються перед покриттям старих фарб на основі розчинника, а також у низці інших подібних випадків.

Застосування ґрунтовок на основі розчинника Caparol

Цей вид ґрунтувальних сумішей в основному випускається без вмісту пігментів. Грунти використовуються для попередньої та фінішної обробки пористих штукатурних та бетонних поверхонь, забезпечуючи безпрецедентне глибоке проникнення вглиб основи. Особливо цей вид ґрунтовок застосовується для підкладок, що піддавалися механічному чищенню,  також под керамічне оздоблення.

Старі міцні лакофарбові покриття грунтовки на основі розчинника Caparol роблять міцнішими та придатними як основу для оновлення та фінішної обробки. Цей вид ґрунту часто застосовується в системах теплоізоляції, оскільки навісний фасад робиться зазвичай на стінах, що потребують реставрації.

Грунтовки на основі розчинника також можуть використовуватись для хімічного зняття пошкодженої старої фарби, успішно розчиняючи її.

Застосування ґрунту для обробки полістирольних штукатурок

Крім традиційних систем утеплення на основі полістирольних плит, у продажу можна зустріти штукатурки з вмістом зерен полістиролу. Вони мають свої особливості і, з якості наповнювача, вимагають особливої ​​уваги при підготовці нанесення фінішного шару. Кращими ЛФМ для цих цілей є продукти на основі розчинника.

Інтернет-магазин «Ізосєв» пропонує топовий асортимент Капарол та фарб Альпіна зі складу та всю продукцію компаній «на замовлення» при необхідності. Ми завжди будемо помічниками у ремонті.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.