Штукатурки Caparol – новий підхід у ремонті приміщень та фасадів

Компанія DAW утримує своє лідерство у виробництві ЛКМ вже протягом 100 років, пропонуючи передусім сучасний підхід до ремонту приміщень та фасадів. Це стосується виробництва випуску штукатурки Caparol. Категорія, як для багатьох буде цікаво, представлена ​​фасадними та інтер’єрними шпаклівками та фасадними штукатурками, які виготовляються з різної сировини з різними фізико-хімічними характеристиками.

Особливості асортименту

Основний асортимент Caparol, як правило, представлений готовими до використання складами. Серія мінеральних продуктів запропонована у фасадних декоративних штукатурках, а також реставраційній лінійці продуктів Histolith. У цій серії представлені вапняні суміші, близькі до історичних рецептур, а також транс-сануючі штукатурки для «глибокого» капітального ремонту історичних фасадів і внутрішніх стін, що обсипаються.

Класична мінеральна штукатурка Capatect Mineral Fassadenputz представлена ​​в лінійці продуктів для утеплення фасадів Capatect Standard. Однак цей продукт також не є стартовою штукатуркою, а відноситься до категорії декоративних покриттів. Як стартове покриття, ви можете використовувати звичну цементно-вапняну мінеральну суміш Capatect Standard Mineral Unterputz Grau, доступну в категорії матеріалів для утеплення.

До окремої категорії штукатурок або декоративних фарб відносяться декоративні покриття Capadecor, а також моделюючі маси для інтер’єрного оздоблення. Вони представлені переважно силіконовою інтер’єрною штукатуркою для різних декоративних технік.

Чим відрізняються штукатурки Caparol

Купуючи штукатурки Caparol для певних видів робіт, рекомендованих виробником, споживач отримує ідеальний продукт, що відповідає його запитам за своїми споживчими якостями. При мінімальних навичках покупець може отримати ідеальну якість ремонту навіть у разі самостійного виконання робіт, знову ж таки використовуючи доступні для новачків рекомендації виробника.

Всі склади мінеральних та дисперсійних сумішей для обробки стін не тільки мають продуману рецептуру, а й багаторазово тестовані, чим може похвалитися лише продукція обраних європейських виробників. Наприклад, стартові штукатурні маси на цементно-вапняній основі при змішуванні з водою відразу утворюють однорідну моделювальну масу, яка має високу адгезію до більшості будівельних матеріалів.

Крім цього, вся продукція Caparol має покращені екологічні характеристики та нижчий обсяг летких канцерогенів. В асортименті представлені всі типи штукатурки: силікатна, силіконова, цементно-вапняна та інші види.

 

Чим відрізняється штукатурка від шпаклівки

В асортименті Caparol багато штукатурки можуть використовуватися як шпаклювальна маса. З цієї причини вони віднесені до категорії шпаклівки. Ці продукти відрізняються фракцією подрібнення мінеральної сировини, що входить до складу, або ж емульгуючих дисперсійних смол. В результаті цієї властивості шпаклювальну масу можна розтягувати в нуль, при цьому класичні штукатурки не дозволяють досягти такого ефекту.

Якщо вам потрібна консультація щодо підбору штукатурки Caparol, зверніться до консультантів інтернет-магазину «Ізосєв». Ми допоможемо визначитись із вибором, виходячи з ваших завдань ремонту. І не забувайте, що на комплексні замовлення надається знижка, а доставка у ваше місто по Україні безкоштовна.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.