Фасадне утеплення Capatect Carbon – тепліше, міцніше, довговічніше за будь-яких погодних умовах

Нашим покупцям буде цікаво дізнатися, що системи утеплення, що застосовуються в нашій країні, в Німеччині були вперше встановлені в 1957 році. Для теплоізоляції використовувався пінополістирол, який був приклеєний до стіни будівлі і облицьовувати цементно-піщаної штукатуркою. Цей матеріал і зараз входить в фасадне утеплення Capatect Carbon класу. При цьому істотно вдосконалена технологія зовнішньої теплоізоляції та оздоблення.

Інтернет-магазин Ізосев в Дніпрі пропонує фасадне утеплення на базі технології німецької компанії Caparol ліній Capatect Carbon і Capatect LongLife. Ці системи принципово змінюють рівень якості утеплення і дозволяють отримати ефективні покриття, що істотно збільшують термін служби будь-якої будівлі. Це унікальні технології ресурсозбереження, використовувані в будівництві пасивних будинків. Тепер вони доступні в Україні.

Якщо теплоізоляція, то – Caparol!

Одним з ноу-хау технології є карбонова армована сітка. Вона створює легкий і міцний пояс поверх шару утеплення полістиролом, на зразок бионического каркаса, при використанні Capatect Carbon. На відміну від металевого армування дана сітка не накопичує електричного потенціалу при подачі напруги, погано позначається на самопочутті мешканців, при цьому забезпечує безпрецедентну міцність.

Система Capatect LongLife ідеально підходить для промислового будівництва та сучасних будинків. Дозволяє на високому рівні утеплювати житлові будинки, що знаходяться поблизу морського узбережжя і в горах, постійно піддаються сильним поривам вітру і снігопадів.

Capatect Carbon – система утеплення з карбоновим армуванням

Фасадне утеплення Преміум класу Capatect Carbon – це унікальна технологія, найкраща система теплоізоляції, заснована на сучасних технологіях. З її допомогою можна утеплити фасад і виконати зовнішню обробку на преміальному рівні. При цьому досягаються такі цілі:

  • економія на опаленні до 40% тільки за рахунок утеплення фасаду;
  • унікальна технологія монтажу, що забезпечує продовження терміну експлуатації будівлі.

Використовувана в багатошаровому покритті карбонова армована сітка в поєднанні з кріпленням утеплювача дюбелями створює міцний зовнішній каркас. З його допомогою рівномірно розподіляється навантаження на весь фасад, що дозволяє уникнути розтріскування стін;

  • максимальна стійкість фасаду до ударів;
  • вибір будь-якого кольору в рамках;
  • висока світлостійкість і яскравість відтінків;
  • готові до застосування матеріали і компоненти, що входять до фасадну систему;
  • все покриття відносяться до самоочищається, вас не буде турбувати проблема очищення.

Утеплювачі стін бренду Capatect Carbon є високотехнологічним рішенням, що забезпечує виняткові захисні характеристики будівлі і житлових будинків. Зовнішнє утеплення забезпечує ефективний захист від високих і низьких температур зовнішнього середовища, регулює вологість. Теплоізоляція є повністю проникною і виконана з органічних матеріалів, завдяки чому причини може виконуватися утеплення дерев’яного будинку.

Capatect Carbon пропонується в двох варіантах, що дозволяють дотримати пред’являються протипожежні вимоги. Пропоновані утеплювачі підходять для житлового, комерційного та промислового будівництва.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.