Фасадне утеплення Caparol Capatect Standard – стандарт, який гарантує зниження енерговитрат і преміальні фасади

 

Концерн DAW і безпосередньо компанія Caparol є лідерами в сфері утеплення будівель і будинків в Європі. Ця історія починається з 1950 року, коли було зроблена перша пробна робота для одного з жителів Німеччини. Його будинок був обклеєний пінополістирольними плитами встик і оштукатурений із застосуванням армуючих матеріалів. Також був утеплен дах, підлога, згодом особлива увага приділялася вікнам і дверям. В результаті завершеної роботи економія енерговитрат досягла 50%. Фасадне утеплення Caparol Capatect Standard – це один з чотирьох типів оздоблення фасаду для зниження втрати тепла стінами. І він є «золотим стандартом» технологій, що поєднують бюджетну ціну і високу якість.

Capatect – сучасний стандарт утеплення будівель, будинків і споруд

Caparol під брендом Capatect пропонує чотири технології фасадного утеплення: Classic, Standard, Longlife, Carbon. У свою чергу, кожна технологія запропонована в слабо-займистому і негорючому варіанті.

З особливостей:

  • Classic – це звичне утеплення, пропоноване багатьма фірмами, на основі матеріалів, вироблених Caparol. В результаті споживач отримує більш високу якість і більш тривалий термін експлуатації приблизно за ти ж кошти.
  • Standard – це сучасний стандарт утеплення від Caparol, знову ж заснований на унікальних будівельних матеріалах.
  • Longlife – це поліпшене утеплення, перш за все, за рахунок більшої механічної стійкості фасаду і гарантованої експлуатації оздоблення до 30 років без необхідності ремонту. В рекомендації входить використання штукатурки і фарб, виготовлених з наноструктурних технології NGQ;
  • Carbon – це система утеплення, армована карбоном, вона, перш за все, рекомендується для промислового застосування, але і розрахована на преміальні індивідуальні проекти. Наприклад, це можуть бути каркасні будинки, яким потрібно підвищити рівень міцності, сумірний з кам’яним будматеріалом. Для таких клієнтів Caparol пропонує невигорающей темне забарвлення фасаду. І це дуже актуально для багатьох власників, які люблять Hi-Tech або ж проживають в північних районах, де потрібно будувати легкі, теплі і надійні будівлі.

Таким чином, Caparol Capatect Standard – це оптимальний варіант фасадного утеплення, який можна при бажанні поліпшити, вибравши системи з більш тривалим терміном служби або підвищену міцність фасаду. Caparol дає можливості і заощадити, пропонуючи Capatect Classic. При цьому характеристики енергозбереження та естетичність фасаду будуть краще, ніж у аналогів.

У чому може допомогти інтернет-магазин «Ізосев»

Інтернет-магазин «Ізосев» на дилерських умовах закуповує і пропонує ЛФМ, облицювальні і будівельні матеріали Caparol і ALPINA. При цьому в постійному асортименті магазину доступні найбільш затребувані топові товари. На них будь-який покупець може отримати небувалу знижку до 20%, якщо буде брати участь в акціях, інформація про яких доступна з розсилок.

Також ви можете замовити будь-який продукт з асортименту українського представництва Caparol. Знижки на ці товари надаються оптовим покупцям. Ми завжди будемо раді вам допомогти!

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.