Знижки на ALPINA доступні всім покупцям

Інтернет-магазин «Ізосев» дає знижки на ALPINA. Найбільш затребувані продукти у нас можна купити за найнижчими цінами. Слідкуйте за змінами продуктів в цьому розділі, щоб придбати з вигодою першокласні ЛФМ для вашого ремонту.

ALPINA – це добре відомий німецький бренд, що пропонує високоякісні ЛФМ і будівельно-оздоблювальні матеріали. Історія бренду починається з дисперсії CAPAROL, яка випускалася згодом під назвою Альпійський білий. Це найвідоміша і популярна фарба Європи. Сьогодні вона доступна покупцям з модіфіціфірованной рецептурою, більш екологічно-чистої і зносостійкого по відношенню до атмосферних впливів, але такий же чисто білій, порівнянної з альпійськими снігами.

ALPINA – виробник ЛФМ і оздоблювальних матеріалів преміальної якості

Заводи ALPINA входять в концерн DAW і разом з Caparol займають значну частку ринку лакофарбових матеріалів ЄС. Продукція тепер доступна і в Україні, причому в інтернет-магазині «Ізосев» її можна купити за нижчими цінами, ніж де-небудь.

Під брендом ALPINA випускаються акрилові, силіконові і латексні фарби. Вони представлені у версіях для інтер’єру та фасаду. Будь-який продукт може тонуватися за допомогою брендових пігментів для досягнення потрібного відтінках. Для зручності покупця назви фарб містять інформацію, для яких цілей вона призначена. Це значно полегшує пошук і вибір продукції.

Крім інтер’єрних і фасадних фарб ALPINA пропонує серію ALPINA Expert, це професійна серія, доступна кожному покупцеві. Саме в цій серії запропоновані силіконові, що самоочищаються, і латексні фарби, що миються.

ALPINA пропонує широкий набір продукції для обробки і захисту деревини, а також декоративні пасти і штукатурки для внутрішніх робіт.

Знижки до 20% на всю продукцію ALPINA в інтернет-магазину «Ізосев»

Якщо ви не знаєте, де купити продукцію для ремонту, відкладіть в закладки цю сторінку нашого інтернет-магазину. Саме тут ви знайдете кращі ЛФМ по непристойно низькими цінами і зі знижками до 20%.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.