Все для ремонту

Робіть його із задоволенням

Наш інтернет-магазин пропонує всі матеріали для ремонту брендів ALPINA та Caparol з бонусною знижкою.

Купить Обучиться
Caparol Logo
Alpina LOGO
Штукатурка,
безопасная краска для детей,
декоративные материалы

Як зробити ремонт будинку?

При ремонті квартири або будинку потрібна різноманітність будівельних матеріалів. Вибір оздоблювальних матеріалів досить великий, купити будматеріали можна будь-де, але найкращі з них доступні саме в нашому інтернет магазині.

Декоративні фарби, шпаклівки та штукатурки

На фінальному етапі оздоблювальних робіт або при косметичному ремонті вам знадобляться декоративні матеріали – фарби, шпаклівки та штукатурки. 

Стійка фарба для фасадів

Серед оздоблювальних матеріалів для фарбування фасадів лідером є самоочисні та армовані фарби, стійкі до УФ, а також нано-фарби.

Стартовая и финишная обработка

Для интерьеров

О серии

Caparol і ALPINA допоможуть зробити ремонт і купити будівельні матеріали з використанням преміальних оздоблювальних матеріалів.

Компанії пропонують органічні, моючі, санирующие, антибактеріальні та декоративні отделочные матеріали і високоякісні інтер’єрні краски.

Крім унікальних властивостей інтер’єрних красок, вас очікують модні кольори, природні фактури та задоволення від ремонту будинку.

Утепление и отделка

Для фасадов

О технологии

Caparol та ALPINA для утеплення та оздоблення фасадів пропонують в Україні дві повнофункціональні системи Capatect Classic та Capatect Standard.

Це означає, що робити ремонт фасаду стало простіше, роблячи замовлення за нашим каталогом матеріалів від утеплювача та кріплень до фарби.

Для каркасних та висотних будинків Caparol пропонує систему Capatect Carbon “на замовлення”, що відрізняється високою зносостійкістю та міцністю.

Утепление и отделка

Для вторички

О серии

Будматеріали для реставрації будівель та капітального ремонту зазвичай не виділені в окрему категорію у гіпермаркетах та інтернет-магазинах.

Caparol та ALPINA пропонує принципово новий підхід. Ви можете купити все необхідне для ремонту стін, підлог та стель з певними особливостями.

Для якісного ремонту можна купити будматеріали та не проводити повного демонтажу облицювання. При ремонті квартири беруть спеціальні види фарб.

Интерьеры и фасады

Для зданий

Усі пропозиції

Caparol та ALPINA пропонують усі необхідні оздоблювальні матеріали, щоб вирішити будь-яку проблему фасаду або отримати бажаний декоративний ефект.

Крім серії Capatect для утеплення та облицювання фасаду запропоновані структурні, самоочисні, особливо стійкі та нано-фарби.

Якщо ви хочете зробити капітальний ремонт, ознайомтеся з рецептурою фарб та враховуйте особливості у вашому замовленні у нашому інтернет-магазині.

Капарол Днепр

Caparol
кращі в ЄСматеріали для будівництва та оздоблення інтер’єру вже в Україні

Узнайте больше о наших отделочные материалы

Штукатурка Капарол

Грунт, штукатурки та шпаклівки

Для будівельних робіт потрібна ціла різноманітність оздоблювальних матеріалів, які можна придбати у нашому інтернет-магазині. При виборі фарб ви можете замовити будівельні інструменти. Це зробить будівельні роботи більш професійними та ідеальними.

Отделочные материалы – Краски. Лаки. Декор. Системы утепления.

Декоративные покрытия

CapaDecor – це серія декоративних покриттів і супутньої продукції оздоблення. Наприклад, як шпатлевочная маса з дзеркальним глянцем StuccoDecor DI LUCE або матовим покриттям Stucco Satinato, є абсолютно ексклюзивні і авторські штукатурки, що не мають аналогів у інших виробників.

Модные палитры и фактуры

Модные палитры и фактуры

Сьогодні кожен бажаючий може замовити колеровку фарб і шпаклівок на заводі «Капарол-Дніпро» при обсязі замовлення від 100 л. Колеровку можна виконати самостійно, використовуючи фірмові колоранти, підбираючи власні дизайнерські відтінки.

Материалы для дерева и металла

Работа с деревом и металлом

Серія Caparol Capadur допоможе зробити ремонт дерев’яного будинку або забезпечити догляд дерев’яних виробів. У нашому інтернет магазині ви зможете купити лаки на різній основі та лісування для дерева, скориставшись нашим каталогом.

Реставрація старих будівель

Идеальный ремонт в старых домах

Серія Caparol Histolith дозволяє робити ремонт історичних та старих будівель, не демонтуючи все оздоблення до несучої конструкції, роблячи своєрідний косметичний ремонт. Це допоможе зробити ваш будинок більш автентичним.

Отделочные материалы – Краски. Лаки. Декор. Системы утепления.

Эффективно фасадное утепление в Европе

Caparol пропонує зробити ремонт фасаду будинку з використанням трьох систем утеплення “під ключ” Capatect Standard, Classic, Carbon. Дві з них є на нашому сайті, де ви також можете замовити безкоштовну доставку.

«Умная» краска для фасадов

«Умная» краска для фасадов

NQG фарби – це ідеальний варіант для зовнішньої стійкого до атмосферного впливу оздоблення. Вам знайомо, що самоочищається силікатна фарба з тривимірним каркасом краще за інших ЛФМ зберігає колір та захищає фасади.

Отделочные материалы – Краски. Лаки. Декор. Системы утепления.

Инновационные формулы ЛКМ

Материнский концерн DAW SE хорошо известен в Европе своей легендарной водорастворимой краской Alpinaweiß, изобретенной в 1909 году. Бренд Caparol европейцы знают, прежде всего, как производителя первоклассных синтетических дисперсий.