Лазур для зовнішніх робіт Caparol

Пропоновані продукти представляють один з найцікавіших продуктів – це лазур для зовнішніх робіт Caparol. Вона використовується для нанесення прозорих лесувань і представлена ​​ЛФМ, призначених саме для зовнішнього оздоблення фасадів та дерева. Її особливості в тому, незалежно від продукту вона дозволяє зберегти оригінальну текстуру і її колір, надаючи тільки необхідний відтінок і ефект.

Основна функція – захисна

Але все ж таки основна функція цього типу покриття – захисна. Будь-яка лазур – це склад глибокого проникнення, що захищає від атмосферних умов. Якщо вам потрібен такий продукт, звичайно, потрібно вибирати якісні ЛФМ та бренд зі своїми розробками у сфері лакофарбових матеріалів. Звичайно, це Caparol.

Хочете ви дерев’яні вікна, які багато років у вас будуть виглядати як нові, купуйте лісування для зовнішніх робіт серії Caparol Capadur. Крім цього, запропоновані декоративно-захисні лесування для фасадів, які підкреслять красу фактури та декоративних матеріалів.

Лазур для зовнішніх робіт Caparol для фасадів

Лазур для зовнішніх робіт та оздоблення фасадів запропонована у двох серіях: для реставрації Histolith та декоративного оздоблення Capadecor. Перша розрахована на використання як підкладки матеріалів з високим вмістом вапна. Друга призначена для роботи з сучасними складами на основі силікону, поліуретану, а також із силікатними штукатурками, що користуються великою популярністю за рахунок гідрофобності та утворенням несучого шару.

Лазур дозволяє захистити покриття від вітру, дощу та снігу, забезпечуючи глибоке проникнення складу в поверхню оздоблення. Більш надійний захист можна отримати за допомогою більш дорогої венеціанської штукатурки, однак за її допомогою не можна зробити грубі структурні поверхні.

Абсолютною гідрофобністю з історичних складів відрізняється марокканська штукатурка, її використовували для облицювання, починаючи з давнини. З нових продуктів для надання фасаду властивостей кераміки використовують епоксидне покриття.

При цьому надійним захистом залишаються високоякісні лазурі для зовнішніх робіт Caparol. Ви можете бути впевненими у довготривалій експлуатації та чудовому декоративному ефекті.

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.