Додаткові матеріали та пристрої (для систем утеплення)

Крім декоративного оздоблення стін інтер’єрів, де все зводиться до нанесення стартового та фінішного шару, для оздоблення фасадів запропоновані додаткові матеріали та пристрої для систем утеплення. Це дюбелі, різні профілі та матеріали для цих цілей. За допомогою яких можна зробити утеплення, або декоративні ефекти.

Якісні інструменти та комплектуючі – це важливий елемент досягнення бездоганного успіху. Наприклад, це профілі для утримання пінополістиролу, кутові профілі або інші пристрої.

Завдання інтернет-магазину «Ізосєв» полягає в тому, щоб надати вам все необхідне для проведення ремонту.

Системи утеплення Caparol та фірмові комплектуючі

До цієї категорії продукції відносяться всі ті дрібниці, які дозволяють зробити утеплення фасадів бездоганним. Йдеться, перш за все, про унікальний полістирол Dalmatherm, він зроблений з матеріалу з додаванням графіту, завдяки чому він міцніший і має нижчу теплопровідність. Фізико-хімічні показники займають проміжне положення між пінопластом і XPS за досить бюджетної ціни.

Також у розділі запропоновані дюбелі для систем утеплення Capatect. Виробник переконливо рекомендує використовувати їх у своїх системах, але вони виявляються дорожчими порівняно з іншими пропозиціями. Тим часом з такими комплектуючими, навіть без досвіду, можна досягти відмінного результату з терміном експлуатації не менше 30 років.

Профільні комплектуючі

За допомогою профілів значно покращують якість фасадної обробки. Наприклад, вам знадобиться спеціальний профіль, що відокремлює цоколь від оздоблення стін. З його допомогою можна захистити теплоізолятор від попадання вологи в точці змикання. Профілі використовуються для обмеження технічних проміжків, необхідних у технології навісних фасадів, щоб уникнути сезонного розтріскування стін, а також для відведення води, яка може потрапити в щілини.

Все необхідне для цих цілей ви знайдете в розділі «Інструменти» інтернет-магазину «Господарка Україна».

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.