Структурне покриття Caparol для складних ефектів

Пропоновані структурні покриття Caparol користуються у споживачів величезною популярністю за рахунок унікального складу та завжди передбачуваного результату обробки. Працюючи з ЛФМ брендів Капарол і Альпіна, користуючись при цьому рекомендаціями виробника, можна гарантувати відмінний результат навіть без досвіду професіоналів. Що для цього потрібно? Перш за все, точне розуміння ефекту, який ви хочете отримати, та дотримання інструкції з техніки нанесення. Умовою хорошої якості є підготовка основи, матеріали для якої підбираються з урахуванням особливостей об’єкта ремонту.

Коли потрібно вибирати структурні покриття Caparol

Цей вид покриттів вибирається для акцентних стін або для реалізації ідей, заснованих на художніх контрастах. Структурні покриття дозволяють отримати грубу природну фактуру, на якій добре виглядають різні акценти. Вона може стати красивою основою та візуальною «підкладкою» для дорогих меблів, які потрібно виділити в інтер’єрі. Цей вид обробки відмінно підходить для акцентних стін в зоні каміна, портретів або передпокою.

Особливості покриттів із фактурою

До популярних особливостей цих покриттів належить унікальна нерівна фактура. Залежно від обраної техніки нанесення вона може бути різною, але відрізняється рецептурою та вмістом мінеральних інгредієнтів різного ступеня подрібнення. Структурні покриття Капарол, залежно від вибраного продукту, можуть бути засновані на різних сполучних матеріалах та декоративних добавках. Це можуть бути напівдорогоцінне каміння, мармурове борошно, біла глина, подрібнений метал або натуральний перламутр.

Професіонали вибирають структурні покриття Caparol за рахунок унікального складу:

  • по-перше, до них входять унікальні декоративні компоненти;
  • по-друге, цей вид декоративних штукатурок виготовляється на силіконовій, полімерно, поліакрилатній та синтетичній дисперсній основі, завдяки чому має покращену адгезію, протистоїть утворенню тріщин.

Бренд Caparol пропонує своє бачення модних рішень на основі запропонованих структурних покриттів. З ними ви можете ознайомитись у нашій публікації, що містить техніки нанесення декоративної штукатурки, модні цього року.

Інтернет-магазин «Ізосєв» пропонує не лише найнижчі ціни на цей вид ЛКМ, але й свою допомогу у виборі матеріалів для ремонту.

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.