Венеціанська штукатурка Caparol – старовинна рецептура

Купуючи декоративні матеріали Caparol, покупці звикли до того, що вони виконані на основі новітньої рецептури, що не має аналогів. На відміну від інших пропозицій венеціанська штукатурка Caparol виготовлена ​​за традиційним рецептом. До її складу входить дисперсія на основі мармурового борошна та гашеного вапна, таке поєднання дозволяє отримувати стійкі до вологи покриття. Цей вид декоративного оздоблення використовується у ванних кімнатах та в інтер’єрному декорі для імітації мармуру. Така традиція прийшла до нас із середньовічної Венеції.

З чого виготовляється венеціанська штукатурка

Традиційний рецепт «венеціанки» включає лише воду, гашене вапно та мармурове борошно. Вапно виступає сполучним та водовідштовхувальним агентом. У поєднанні з мармуровим борошном утворює тонкий міцний шар, який дуже нагадує натуральний камінь. Наносити такий вид штукатурки можна в 1-2 шари, як це робиться зазвичай з іншими типами декоративних шпаклівок, але найкрасивіші фактури виходять при великій кількості шарів.

За технікою нанесення та «розпису» це художнє оздоблення нагадує фрески, які теж наносяться багатошаровою сумішшю глини і перевелися в поєднанні з натуральними пігментами. В результаті фреска набуває дуже високої міцності. Використовуючи венеціанську штукатурку Caparol, ви формуєте шар мармуру на стіні вручну. Це покриття дуже нагадує оригінальний камінь.

Полірування та покриття венеціанської штукатурки

Венеціанка відноситься до категорії дрібнодисперсних шпаклівок, які можуть розтягуватися «в нуль» і відмінно поліруються до блиску. Цей ефект посилюється, якщо нанести на готову декоративну стіну шар захисного глянцевого лаку. При великій кількості шарів, виконаних за технікою лесування, оздоблення стін починає буквально світитися зсередини і ідентично відтворює ефект мармуру.

Чи є венеціанська штукатурка водонепроникною

При нанесенні досить товстого шару венеціанської штукатурки Caparol можна досягти паропроникної поверхні, що регулює мікрокліматичні характеристики навіть без якісної вентиляції у ванній кімнаті. При цьому обробка поверхні воском та наявність у складі покриття вапна робить цей вид покриття високо вологостійким. При цьому декоративне оздоблення буде гідроізолюючим. Однак для повної ізоляції від води краще підійде інший історичний склад. Це таделакт чи марокканська штукатурка.

Цей вид покриття утворює гідроізольоване покриття, що повністю неруйнується, яким облицьовують навіть ємності для прийняття ванн. У цієї штукатурки складніший склад, до нього входить гідравлічне вапно, кизельгур, мармурове борошно, біла глина, кварцовий пісок та діатоміт. На вигляд вона нагадує поліровану м’яку гірську породу. Краса покриття також залежить від кількості шарів нанесення.

Зверніть увагу, що венеціанська штукатурка задоволено капризна в роботі. Вона вимагає деяких навичок, проте легко наноситься, розтягується по стінах і шліфується. Високі вимоги пред’являються до підготовки підкладки. Однак можна досягти і хорошого результату, дотримуючись рекомендацій виробника. Ця якість притаманна всім ЛФМ Капарол.

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.