Декоративні фарби та гладкі покриття Caparol без неприємних сюрпризів

Традиційно оздоблення внутрішніх приміщень здійснюється зі оштукатурюванням поверхні стін та стелі. Це допомагає досягти низки вимог, які пред’являються до інтер’єрної обробки. По-перше, це додатковий захист від вологи, «містків холоду» і навіть розтріскування несучих стін, а також утеплення за рахунок створення навісних багаторівневих конструкцій з гнучкою основою. Підготовлений штукатурний шар покривають декоративними ЛФМ – це може бути фарбування чи використання декоративних технік. Для цих цілей випускаються фінішні структурні, прозорі (лісувальні) та гладкі покриття Caparol.

Особливості гладкого покриття Caparol

Багато хто з наших читачів знає, у фінішній обробці розрізняються самі матеріали та техніки нанесення. Пропоновані матеріали для декоративного оштукатурювання відрізняються за компонентами, що входять до них. Гладкі покриття Caparol засновані на дрібнодисперсних матеріалах мінерального походження, пігментах та дисперсіях, що виступають у ролі сполучного. За своєю структурою вони можуть нагадувати декоративну фарбу вищої щільності або штукатурку з вираженою гладкою текстурою. Все залежить від конкретного продукту.

З огляду на особливості гладкі покриття можна вибрати як декоративні фарби Caparol. Вони використовуються як монопокриття акцентних стін і для оформлення кімнат. Можливо, застосування у складі складних технік або як пігментної основи для приготування лесувань.

Чим відрізняються декоративні фарби Caparol від інших продуктів

Слід зазначити, що зробити бюджетне декоративне покриття або віск можна, використовуючи дешеві ЛФМ. Їх зовнішній вигляд на момент нанесення не сильно відрізнятиметься, покриття буде цілком хорошої якості і давати бажаний ефект. Різниця відчуватиметься вже під час експлуатації.

Гладкі покриття Caparol можуть бути зроблені на поліакрилатній, силіконовій або акриловій основі. Вони мають добре продуману рецептуру, яка дозволяє навіть непрофесіоналам отримувати бездоганний результат обробки. Іншими словами, купуючи декоративні фарби Caparol, наші покупці застраховані від неприємних сюрпризів ремонту стін та стелі та можуть насолоджуватися декоративним ефектом кілька десятиліть.

Це, звичайно, справедливо, якщо ви не тільки використовуєте ЛФМ Caparol у ремонті, але й робите правильний підбір, залежно від особливостей несучої конструкції та інтер’єру. Caparol виготовляє фарби, стартові штукатурки, ремонтні суміші для реставрації будь-якої складності. У продажу запропоновано продукцію для ремонту приміщень алергіків та дітей, ванних кімнат, терас та фасадів. Є ЛФМ, які забезпечать необхідну якість ремонту «з нуля» (протягом 30 років) та у новобудовах.

Пропоновані гладкі покриття Caparol допоможуть вам ефектно та якісно виконати декоративне оздоблення та оновити інтер’єр у процесі експлуатації. Інтернет-магазин «Ізосєв» пропонує значні знижки оптово-роздрібним покупцям.

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.