Лазур для дерева Caparol – захист, декоративне оздоблення та гарні ефекти

Спеціальне покриття – лазур для дерева Caparol для надання деревині захисних та декоративних якостей. Зазвичай блакиті випускаються прозорими та використовуються для декорування дерева, а також імітації дорогоцінних сортів. За своїм складом сучасні матеріали мають також антигрибкові властивості, забезпечуючи глибоке проникнення захисного складу.

Німецький виробник Caparol (DAW) поєднав усі засоби для обробки деревини в одну серію Capadur. В інтернет-магазині «Ізосєв» постійно запропоновані найпопулярніші продукти цієї серії. Інші можна придбати за попереднім замовленням. Для цього, якщо у вас є конкретні наміри, зв’яжіться з менеджерами магазину.

Лазур від Capadur

Основним продуктом цієї серії є Decorlasur та LasurGel. Це екологічно нейтральна суміш, яка витримує екстер’єрну експлуатацію. Деревина не псується, захищена від вологи, зберігає свої геометричні розміри, а також збережена природна текстура дерева.

В цілому, продукт забезпечує необхідні захисні властивості, але якщо ви не впевнені в результаті, перед нанесенням блакиті застосуйте брендовий фунгіцидний засіб Caparol-Fungizid. Основною особливістю є просте нанесення. Лазур має консистенцію гелю та зручна у використанні.

Корисним у побуті продуктом є Capadur F7-LangzeitLasur. Цю блакить для дерева Caparol можна використовувати для покриття вуличних дерев’яних виробів, включаючи лавки та колони, паркани без захисних козирків, а також для дерев’яної обшивки плавучих будинків.

Щоб отримати світлу деревину, що не змінює свій відтінок протягом багатьох років, використовуйте продукт GrayStyle. Це саме той варіант покриття, на який ви можете покластися з погляду моди та якості. Блакить TwinProof застосовується для покриття пляжних шезлонгів та інших виробів, що зазнають інтенсивного УФ-випромінювання.

Лазур для дерева – з чого робиться

Цей вид покриття з глибоко-проникаючим просоченням. Блакить наносять шляхом лессування, вибираючи інтенсивність декоративного ефекту. Крім того, що лазур захищає деревину від грибкового ураження, вона є ідеальною профілактикою посиніння та проникнення жучків, а також зміцнює волокна деревини і перешкоджає старінню.

Лазур для дерева Caparol використовується для покриття дерев’яних виробів та стін будинків із бруса, забезпечуючи ефективний захист. За своїми якостями блакить схожа з воском для дерева, але відмінністю є красива напівглянсова поверхня. Покриття лазурі забезпечує дуже тривалу експлуатацію будь-якої деревини.

Продукти цієї серії виконані на основі поліуретаново-акрилової дисперсії.

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.