Инструменты для нанесения декоративных покрытий

Досвідчені майстри добре знають, що пропоновані ЛФМ за своїми якостями доповнюють відповідні інструменти для нанесення декоративних покриттів. З їх допомогою можна отримувати різні ефекти та фактури з тих самих матеріалів.

Наприклад, для нанесення венеціанської штукатурки використовуються спеціальні прямокутні кельми із закругленими кутами, що дозволяють загладжувати штукатурку без слідів. Дрібнодисперсну шпаклівку наносять пластиковими інструментами і навіть пристосуванням для розгладження шпалер, а ось мінеральні штукатурки – лише металевим інструментом. З цими особливостями ви познайомитеся у процесі отримання досвіду роботи з декоративними та типовими лакофарбовими матеріалами.

У нашому інтернет-магазині «Ізосєв» представлені фірмові інструменти, що випускаються брендами Caparol і Alpina, але на момент запуску сайту є наміри істотно розширити асортимент. Як використовуються інструменти для нанесення декоративних покриттів для отримання тих чи інших ефектів, читайте у нашому блозі. Ми намагаємося запропонувати нашим покупцям найактуальніші інструменти для ремонту, що полегшують роботи та дозволяють зробити різні декоративні ефекти.

Кельми, шпателі та валики для оштукатурювання та шпаклівки

Нанесення штукатурного шару здійснюється за допомогою спеціального інструменту для нанесення декоративних покриттів. Стартовий шар виконується за допомогою металевих шпателів різних розмірів, що вирівнюється за допомогою рівня. Для фінішного шару знадобляться кельми, невеликі шпателі та валики з фактурою або малюнком. З їхньою допомогою можна отримати різні декоративні ефекти. Вибирайте пластиковий інструмент для дрібнодисперсних матеріалів та металевий для грубіших мінеральних покриттів.

Щітки та валики для фарбування

Для фінішного шару знадобляться кисті та валики для фарбування. Вони також бувають різних розмірів та форм. Деякі види дозволяють наносити фарби з малюнком, для цього випускаються валики і трафарети. Пропонуємо вам краще рішення для фарбування та фінішного оздоблення стін та стель за допомогою фарб фірм Caparol та Alpina.

Інші пристрої

Як показує досвід, наносити декоративні матеріали можна чим завгодно. У цьому розділі ви зустрінете різні щітки для нанесення фактури «Тисяча ліній», пристрої для створення ефектів. Ми намагаємося, щоб ваші роботи з ремонту були легкими та приємними, щоб ви могли себе відчути справжнім творцем та зосередитись на художніх аспектах оформлення.

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.