Матеріали для металу ALPINA: для саду та металоконструкцій

У нашому інтернет-магазині «Ізосєв» пропонуються матеріали для металу ALPINA в асортименті, який дозволить вам зробити якісний та недорогий ремонт. Ми зможете за допомогою фарбувати ковані огорожі, металеві конструкції в інтер’єрі або в саду. Більшість продуктів виконані на недорогій алкідній основі, але відрізняються вищою механічною міцністю, ніж інші аналогічні продукти.

Наш асортимент орієнтований на професіоналів та людей, які не стикалися з ремонтом раніше. Саме ЛФМ Caparol та ALPINA допоможуть зробити бездоганний ремонт, при цьому з фарбами та лаками ALPINA витрати будуть меншими. Марка відрізняється високою якістю, дотриманням норм ЄС та зниженою кількістю летких канцерогенів, але вищою, ніж у Caparol. Алкідна основа, яка входить у матеріали для металу ALPINA, добре зарекомендувала себе практично.

Молоткова фарба для металевих огорож

Серед матеріалів для металу ALPINA представлена ​​спеціальна фарба протикорозійна з молотковим ефектом, яку традиційно використовують для фарбування огорож. На відміну від подібних пропозицій інших виробників ЛФМ відрізняється якісним непрозорим покриттям та замінює також грунт. Вона випускається лише у кількох, але найпопулярніших кольорах.

Цей вид фарби можна використовувати для покриття металоконструкцій на присадибній ділянці, у парках та громадських приміщеннях.

Емаль для металу

Для інтер’єрних конструкцій можна використовувати емаль «Білий лак» для покриття металу. Він чудово виглядає в інтер’єрі, але застосовується для фарбування огорож на вулиці.

Зверніть увагу, що виробник дає свої рекомендації щодо використання ЛФМ. Особливо вони важливі, якщо потрібний захист металу від корозії. Виконуючи все, дотримуючись інструкції, ви можете досягти ідеального результату ремонту.

Ми завжди будемо раді проконсультувати та допоможемо вибрати матеріали для металу ALPINA для ваших завдань!

ru_RUРусский
This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.