Фарби
Ґрунтовки
Лаки
Лазурі
Шпаклівки
Штукатурки
Декори
Для дерева та металу
Системи теплоізоляції фасадів
Суха мінеральна суміш Caparol Keramik- und Steinkleber Grau (25кг)
Клеї для плитки і клейові суміші для облицювання підлоги та стін
Застосування готових облицювальних матеріалів нерозривно пов’язане із застосуванням в’яжучих клейових основ. Дані оздоблювальні суміші використовуються в декоративного облицювання поверхонь за допомогою кахлю, каменю і керамограніта, обробці «під камінь», для додання додаткових гідроізолюючих властивостей і створення цементної основи, що не тріскається. Будівельні клеї для плитки являють собою клейову суху суміш, що складається з цементу і піску з додаванням інших дрібнодисперсних складів. У продажу можна зустріти клей для теплоізоляції, виконаний із сировини з низьким коефіцієнтом теплопровідності.
Інтернет-магазин «Ізосев» пропонує клей Krautol для плитки по 25 кг в мішках. Зручна фасування високоякісних складів, правильне зберігання застрахує вас від помилок при облицюванні поверхонь. З нашого асортименту ви можете дізнатися, коли кладеться плитка на плитку, який клей потрібно використовувати. Компанія Caparol є провідним брендом, який виконує сухі суміші для укладання керамограніта і керамічної плитки під брендом Krautol.
Клеї для плитки Krautol
До складу плиткового клею входить цемент, пісок, в’яжучі хімічні добавки і пластифікатори. Такий склад успішно утримує кахель, облицювальні плити. Добавки надають гідрофобних, теплоізолюючих властивостей оброблюваної поверхні, захищають основу від руйнування при експлуатації у відкритих атмосферних умовах або вологих приміщеннях. Плитковий клей використовується для приклеювання керамограніта, мозаїчної і керамічної плитки, забезпечуючи більш високу якість облицювання.
Особливості складів
Запропоновані у продажу клеї для плитки істотно відрізняються за складом. Вартість сировини безпосередньо впливає на ціну клею для плитки. Низька ціна суміші на увазі входження стандартного набору інгредієнтів:
- олійної фарби;
- клею, наприклад, ПВА;
- цемента і піска.
Такий склад можна приготувати самостійно, для додання в’яжучих властивостей краще використовувати епоксидну емаль. Вона має більш високу схоплюючу здатністю в порівнянні з пентафталевой.
Брендовий плитковий клей містить дорожчі складові, наприклад, акрилову смолу і дисперсію. Ці присадки забезпечують ефективний захист підстави, створюючи міцний гідроізолірующій шар. У недорогому плитковому клеї поєднання епоксидної масляної фарби і ПВА також забезпечує схожі властивості, але вони менше виражені, ніж це характерно для акрилових матеріалів.
Схоплююча здатність плиткового клею визначає чи можна клеїти плитку на плитку. Все залежить від змісту і процентного співвідношення інгредієнтів у складі. Для невсмоктуючих поверхонь з малою адгезією застосовуються сухі суміші, в яких переважає кількість в’яжучих смол c підвищеною здатністю, що клеють.
Перш ніж купити клей для плитки, постарайтеся правильно вибрати склад, що залежить як від облицювання, яку ви збираєтеся використовувати, так і від чорнової основи. Перед роботою важливо очистити основу від тендітних шарів, обробити якісної ґрунтівкою. Витрата клею для плитки залежить від марки.
Особливості укладання плитки і керамограніта
Для додаткової гідроізоляції використовується цементно-вапняна штукатурка з додаванням слабогідравліческой вапна. Воно буде корисне, коли потрібно обклеїти ванну плиткою. Таке покриття надійно захищає внутрішні приміщення від зовнішньої вогкості. При наявності ризиків вибирайте більш дорогий клей для плитки, цей захід захистить вас від передчасного ремонту.
Поцікавтеся, як клеїти плитку на клей. Це допоможе домогтися більш високої якості, з огляду на все характеристики основи. Зазвичай в суху будівельну суміш нічого не потрібно додавати. Вона включає все необхідне. При цьому якщо цементний розчин вас не влаштовує, і ви вже встигли купити плитковий клей, можна збільшити процентне співвідношення специфічних присадок:
- смол – для поліпшення клейкої здатності;
- гідравлічнє вапно – для гідроізоляції;
- перліт і вермикуліт – для теплоізоляції.
Добавки клейових сумішей повинні враховувати і інші фізико-хімічні параметри одержуваного клею. Вапно зменшує час схоплювання складу, присадки з перліту вимагають збільшення кількості клейкої основи. Будь-які маніпуляції зі складом, вимагають продумано відноситися, як клеїти плитки. Плитковий клей для керамограніту вимагає більш товстого шару 5-10 мм, для легкого кахлю можна використовувати шар товщиною 3-5 мм.
Інтернет-магазин «Ізосев» – постачальник високоякісних будівельних сухих сумішей, добре зарекомендували в себе в професійній роботі. Покупці можуть придбати весь асортимент ТМ Krautol, а також продукцію інших виробників.