Як робиться штукатурка цегляної стіни – всі процеси

Кожна жінка, незважаючи на подружній статус, іноді стикається з дуже складними завданнями ремонту приміщень, які здаються їй не під силу. На відео показані молоді дівчата, які за бездоганної зовнішності є досвідченими штукатурами. Пропонуємо докладний урок, як робиться штукатурка цегляної стіни жіночими руками. Скориставшись процесами, показаними на відео, ви зробите облицювання стіни швидко та бездоганно.

З чого почати

Насамперед, потрібно оцінити об’єкт, який необхідно оштукатурити. Зазвичай потрібна підготовка поверхні щодо облицювальних робіт. Штукатурка цегляної стіни передбачає, що верхній шар мінеральних покриттів або був відсутній у новій будові або демонтований. На жаль, це ідеальний варіант оштукатурювання.

Ви можете вибрати один з відповідних варіантів:

  • демонтувати штукатурку;
  • придбати спеціальні оздоблювальні матеріали Caparol для ремонту у старих будинках.

Штукатурка цегляної стіни без старого покриття

Якщо ви демонтуєте облицювання до основи стіни, її потрібно покрити грунтом, що глибоко проникає, і після цього наносити бетонний розчин. Якщо стіна не має грибкових пошкоджень, можна обмежитися готовим цементно-вапняним складом. Цей же бетонний розчин з додаванням вапна.

Вапняний бетон робить штукатурний шар, добре ізольованим від води, крім цього можна ввести гідрофобізуючий пластифікатор. Іноді це потрібно зробити в малоповерхових приватних будинках, де фундамент не був ізольований від стіни, і стіна з цієї причини буде вологою незалежно від якості ремонту та висоти ґрунтових вод. У багатьох випадках достатньо використання цементно-вапняної штукатурки. Для осушення приміщення ви можете засипати глину з конопляньою кострою у підпіллю, додатково утепливши його.

Для покращення пластичності штукатурного розчину додайте в миючий засіб або господарське мило за рецептом, який давали в окремій статті. Рецептура клею для плитки знадобиться, якщо ви захочете зробити на стіні карнизи, колони та барельєф із цементу. Кращого варіанту можна досягти, купуючи фірмові ЛКМ. Завдяки тому, що у продажу є засоби спеціально розроблені для покриття раніше пошкоджених поверхонь.

Штукатурка зі старого покриття

Настійно рекомендуємо купити спеціальну грунтовку для поверхонь, що обсипаються. В цьому випадку зробити штукатурку стіни жіночими руками буде менш складним. Компанія Caparol розробила кілька продуктів для цього. Це грунти, які можна наносити за старими дисперсійними фарбами, що обсипаються поверхнями.

Завдяки особливому складу на основі полімерних та акрилових дисперсій такі ЛКМ призначені для зміцнення підкладки залежно від типу використаних матеріалів для ремонту. Незважаючи на більш високу вартість, можна зробити преміальний ремонт із мінімальними витратами праці та сил.

Послідовність шарів така:

  • цементна штукатурка;
  • стартова штукатурка (у старих будівлях силіконова з грунтом Fibrosil мікроволокнами для профілактики розтріскування. До недорогого штукатурного складу можна додавати флізеліновий клей для шпалер для цих же цілей);
  • шпаклювання при необхідності (використовується при необхідності при нанесенні декоративного шару та досягнення ідеальної гладкості).

Шпаклювання відрізняється від штукатурки можливістью розтягування шару нанесення «в нуль». В асортименті представлені декоративні тонкошарові штукатурки (фарби) Caparol Capadecor. Ви можете зробити бюджетну декоративну штукатурку.

Крім цього, Caparol випускає продукцію без розчинників та запаху (наприклад, Caparol Indeko), спеціально призначену для дитячих та житлових приміщень. У складах із позначкою E.L.F. леткі канцерогени ЛОС є у слідових кількостях. В інших фарбах Капарол ЛОС набагато менший, ніж за європейськими нормами. У Indeco та інших складах ЛОС відсутні у принципі.

В Україні вимог щодо вмісту ЛОС виробниками лакофарбової продукції не дотримуються, оскільки не прийняті державною системою сертифікації.

Як робити штукатурку цегляної стінки?

Використовуйте рухи, показані дівчиною на відео для нанесення цементного штукатурного шару. Враховуйте, що так штукатурюють стіни при ідеально вертикальних стінах. Якщо стіни зведені з нахилом, від вас знадобиться встановлення маяків для вирівнювання.

Два майстер-класи, як зробити штукатурку цегляної стіни